Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

17 minut z nową grą o przetrwaniu. Ustawienia graficzne, mapa i screeny

Tuż przed premierą State of Decay 2, w sieci wylądowało sporo materiałów z gry. Możemy zobaczyć m.in. pierwsze minuty rozgrywki oraz przyjrzeć się ustawieniom graficznym i pięknym screenom w wysokiej rozdzielczości.

State of Decay 2 zadebiutuje 22 maja na komputerach PC z systemem Windows 10 oraz konsoli Xbox One. Poznaliśmy już minimalne i zalecane wymagania sprzętowe dla gry, a teraz mamy okazję przyjrzeć się rozgrywce.

Poniższe screeny zawdzięczamy serwisowi PC Master Race, a gameplay został udostępniony przez IGN. Dajcie znać, czy czekacie na ten tytuł i jak oceniacie poziom graficzny nadchodzących zombiaków.

W grze State of Decay 2 Twoja baza to nie tylko miejsce na nocleg dla ocalałych. To Twoja świątynia zapewniająca ochronę przed bezwzględnymi zombie grasującymi po ulicach. To punkt dowodzenia, w którym przygotowywane są najlepsze strategie. I najważniejsze – to miejsce, które możesz nieustannie zmieniać i usprawniać zgodnie z własnym upodobaniem, by zapewnić sobie przetrwanie w niebezpiecznych czasach. Niewielka miejscowość w Ameryce, rok temu. Umarli powstali z grobów, a cywilizacja upadła. Nawet wojsko nie było w stanie zatrzymać zombie. Ludzkość jest na skraju zagłady. Musisz zebrać tych, którym udało się przetrwać, stworzyć społeczność, ocalić pozostałości cywilizacji i przetrwać w ekstremalnych warunkach. W State of Decay 2 dodano również najbardziej oczekiwaną przez społecznośc graczy funkcję rozgrywki pomiędzy platformami Xbox One i Windows 10. Wybudujesz strażnicę czy stworzysz ogród? Szpital czy może warsztat? Jak zorganizujesz ten niewielki skrawek cywilizacji wyszarpnięty z apokaliptycznego chaosu? Jak długo uda Ci się przetrwać?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%