Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

To się nazywa patch. Gracze muszą pobrać aż 20GB!

Zobaczcie co zmienia tak duża aktualizacja.

Studio Undead Labs właśnie wypuściło ogromny patch do State of Decay 2, który waży 20 GB. Tak dokładnie, aktualizacja waży praktycznie tyle samo, co cała gra!

Patch 1.2 do State of Decay 2 poprawia stabilność gry, a także interakcje pomiędzy serwerami sieciowymi. Jak podkreślają twórcy wyeliminowany został też błąd „Out of Memory”.

Ponadto aktualizacja zawiera optymalizację samej gry, nie tylko pod względem rozgrywki w sieci. State of Decay 2 powinno więc działać płynniej. Wyeliminowane zostały też pomniejsze błędy graficzne.

Co więcej, twórcy podają, że nie ma już problemu z granatami, które lubiły się zawiesić lub wybuchnąć w nieoczekiwanym momencie i miejscu. Nie ma też już kłopotu z zawieszeniem się na drzwiach. Poprawiona została też praca kamery, zwłaszcza jeśli chodzi o pojazdy.

Jeśli więc gracie w State of Decay 2, koniecznie zacznijcie pobierać aktualizację, bowiem oprócz tego co wymieniliśmy powyżej, zmian jest jeszcze wiele więcej!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%