Xbox Free Play z nową ofertą. W weekend zagramy w trzy świetne produkcje

State-of-Decay-2
Newsy Xbox Series XOne

W ramach następnego Xbox Free Play Days będziemy mogli spędzić trochę czasu w czasach apokalipsy zombie. Fani pojazdów i golfa także znajdą coś dla siebie.

Free Play Days to specjalna oferta przeznaczona dla wszystkich tych, którzy w najbliższy weekend nie za bardzo mają w co grać. W ramach opłacania abonamentu Xbox Live Gold albo Xbox Game Pass Ultimate dostaniemy możliwość spędzenia najbliższych dni w trzech świetnych pozycjach. Szkoda tylko, że aż dwie gry z nowej oferty i tak dostępne są w ramach XGP.

Nowe gry do ogrania w ramach Xbox Free Play Days

Bodaj najciekawszą grą na najbliższy weekend wydaje się State of Decay 2. To kontynuacja naprawdę ciepło przyjętego survivalu w świecie opanowanym przez zombie. Tak, wiem – zombie już dawno mogło graczom się przejeść. SoD jest jednak czymś wykraczającym poza innych reprezentantów tego gatunku. Gra stawia mocny nacisk właśnie na przetrwanie. Oznacza to możliwość stworzenia własnej osady i zarządzania nią. W trakcie rozgrywki zajmiemy się też rekrutacją nowych członków grupy i regularnymi wypadami po zapasy.

Jeśli jednak faktycznie zombie to nie Wasza para kaloszy, być może zainteresuje Was SnowRunner. Gra jest kompleksowym symulatorem ciężkich maszyn w ekstremalnych warunkach. Dostajemy bogatą listę różnych maszyn na czele z ciężarówkami, którymi będziemy musieli wykonywać zadania związane przede wszystkim z dostarczaniem surowców. Najważniejszą atrakcją jest jednak genialny system jazdy, bardzo mocno opierający się na rodzaju podłoża, po którym przyjdzie nam się poruszać. Oczywiście tym razem w roli głównej zamiast błota mamy śnieg.

Trzecią darmową grą na ten weekend jest PGA Tour 2K21, czyli obecnie najlepszy „wirtualny golf”, jakiego możemy doświadczyć. Electronic Arts dostarczyło wciągającą grę zawierającą w sobie w zasadzie całą magię tego sportu. Warto spróbować, nawet jeżeli do tej pory nie po drodze było nam z golfem – być może znajdziemy nową pasję?

Obecne gry z Xbox Free Play Days dostępne są do niedzieli. Do tego czasu możemy grać w nie bez dodatkowych opłat.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie