Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

State of Decay 2 na premierę za 29 zł? Microsoft wrzuci grę do Xbox Game Pass

Dobre wieści dla osób, które lubią pograć w wiele świetnych tytułów za małą kasę.

Microsoft, właściciel platformy Xbox Live, informuje o majowym rozszerzeniu katalogu gier w usłudze Xbox Game Pass. Premierowe State of Decay 2 dostępne w abonamencie w pełnej wersji od 22 maja.

Usługa Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 150 pełnych gier na konsolę Xbox One, tytułów z konsoli Xbox 360 dostępnych we wstecznej kompatybilności, oraz gier Xbox Play Anywhere na komputery PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Abonament Xbox Game Pass, kosztujący 29 zł miesięcznie, można kupić na stronie xbox.com/game-pass lub bezpośrednio w Sklepie Xbox na konsoli Xbox One, korzystając zarówno z karty płatniczej, jak i z kart przedpłaconych dostępnych w sklepach stacjonarnych. Każdy posiadacz konta Xbox Live może też skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi. Korzystanie z Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold (za wyjątkiem korzystania z trybu gry wieloosobowej online w obsługiwanych grach).

Usługa Xbox Game Pass obejmuje obecnie wszystkie wydania premierowe Microsoft Studio, na równi z ich datą premiery rynkowej. W katalogu gier dostępna jest już pełna wersja gry „Sea of Thieves”, która zadebiutowała na platformach Xbox One i Windows 10 20 marca tego roku, dając graczom wybór pomiędzy zakupem tytułu na własność w wersji cyfrowej lub pudełkowej, albo uzyskaniem dostępu do gry w ramach atrakcyjnego cenowo abonamentu. Na podobnych zasadach do już zapowiedzianych tytułów ekskluzywnych, w tym „Crackdown 3”, oraz nowych części serii „Halo”, „Forza” i „Gears of War”, 22 maja dołączy pełna wersja „State of Decay 2”, dostępna na konsolach Xbox One oraz na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach programu Xbox Play Anywhere.

W maju katalog Xbox Game Pass zostanie rozszerzony o 8 nowych gier, wśrod nich:

  • State of Decay 2 (premiera 22 maja 2018)
  • PRO EVOLUTION SOCCER 2018
  • Laser League (premiera 10 maja 2018)
  • The Escapists
  • Homefront: The Revolution
  • Sonic & Knuckles
  • Overcooked!
  • Unmechanical: Extended
Xbox Game Pass Maj 2018

Korzyścią z posiadania abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez obaw o przepustowość łącza lub połączenie sieciowe podczas strumieniowania danych. Każdego miesiąca do usługi dodawane są nowe pozycje, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów. Co więcej, gry cyfrowe dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki, można zakupić na własność ze zniżką dla abonentów usługi.

Źródło: Microsoft

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%