Nowy wymiar wojny konsol. Starfield, mod powiększający pośladki i Spider-Man 2

Starfield
Newsy PS5 Xbox Series Xbox Series S

Wojna konsol chyba nigdy dotąd nie była tak absurdalna. W drugiej połowie roku dwa obozy miały dwie wielkie premiery. Fani Xboxa otrzymali Starfield, a gracze PlayStation 5 ogrywają już Spider-Man 2. Która platforma jest lepsza? W sieci pojawiła się dyskusja, w której za argument posłużyły… damskie pośladki. Zdaniem części graczy, Xbox ma na tym polu przewagę.

Starfield czy Spider-Man 2? Zadecydują kobiece atrybuty

Swego czasu wojny konsol mocno koncentrowały się na aspektach technicznych. Moc sprzętu, wyświetlana rozdzielczość, szczegółowość grafiki — to były argumenty, którymi przerzucali się gracze. Często pojawiały się też kwestie gier ekskluzywnych czy ich jakości. Teraz doszliśmy jednak do granic absurdu, co akurat w przypadku branży gier nie jest jakoś szczególnie zaskakujące.

W sieci pojawiła się dość prześmiewcza dyskusja, której tematem okazała się wyższość Starfield na konsole Xbox od głośnej premiery Spider-Man 2 na PlayStation 5. W grę wszedł też pewien mod, a efekt końcowy jest dość obsceniczny. Chodzi o wielkość pośladków bohaterek w obydwu grach. Zresztą, zobaczcie sami:

Jeden z najpopularniejszych postów z grafiką był opatrzony komentarzem „Wnioski wyciągnijcie sami”. Wykorzystanie kobiecych wdzięków growych bohaterek z obydwu produkcji jasno pokazuje, jakie intencje miał autor. Zdaniem części męskiej społeczności to ostateczny dowód na wyższość Starfielda nad Spider-Manem 2 i PlayStation 5. Cóż, komentarz należy do was.

Warto zaznaczyć, że „efekt” z prawej strony obrazka został uzyskany dzięki modyfikacji „Voluptious Body for Beauties”. Jest ona do pobrania z NexusMods i, jak wskazuje nazwa, podkreśla pewne atrybuty kobiecych bohaterek gry.

Choć może to być dla niektórych obrazoburcze, to… obydwie gry są świetne. Nie da się ukryć, że jako gracze doświadczyliśmy w tym roku wielu wspaniałych premier. Przykład Starfield i Spider-Man 2 idealnie to potwierdza, dlatego jakiekolwiek wojowanie na temat platform nie ma chyba większego sensu. Z pewnością są wśród nas tacy, którzy dobrze bawią się przy obydwu grach, prawda?

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie