Star Wars Outlaws wygląda fenomenalnie. Oto nowy trailer gry

star wars outlaws
Newsy PC PS5 Xbox Series

Podczas Ubisoft Forward pierwsze skrzypce odgrywało Star Wars Outlaws. Nadchodząca wielkimi krokami premiera gry sprawiła, że tytuł otrzymał bogatą i rozbudowaną prezentację. Zobaczcie sami, jak gra prezentuje się na najnowszym trailerze. Zdradzę wam, że jest naprawdę świetnie i czuję się odpowiednio nastrojony przed premierą gry!

Nowy trailer Star Wars Outlaws

Ubisoft przygotował na ten rok dwie wielkie premiery. Na jesieni na rynek trafi wyczekiwana gra Assassin’s Creed Shadows, a wcześniej, bo jeszcze latem, rozpoczniemy rozgrywkę w Star Wars Outlaws. To właśnie ten tytuł otrzymał nowy trailer, który mieliśmy okazję zobaczyć na Ubisoft Forward.

Nie zabrakło na nim fragmentów gameplayu, choć sceny były ewidentnie reżyserowane i nie oddają w stu procentach tego, co zobaczymy w grze. Zaprezentowano mniej więcej charakter rozgrywki, to, w jaki sposób będziemy rozwiązywać konflikty, a także jak istotną rolę w grze odegra nasza reputacja. Mowa w końcu o świecie przestępców, dlatego odpowiednie układy i szacunek będą kluczowe do osiągania swoich celów.

Premiera gry już 30 sierpnia na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zamówiliście już preorder?

Źródło: YouTube

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie