Star Wars: Knights of the Old Republic Remake - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Premiera Star Wars: Knights of the Old Republic Remake może być dość daleko – sugeruje przeciek

We wrześniu wreszcie ogłoszono Star Wars: Knights of the Old Republic Remake. Produkcja nie otrzymała nawet przybliżonego terminu premiery, ale rzekomo poczekamy całkiem długo.

Informator Bespin Bulletin twierdzi, że gra nie ukaże się w tym roku. Według jego informacji, prawdopodobnie pojawi się ona w 2023 roku, jednak nie jest to pewne. Możliwe, że poczekamy jeszcze dłużej.

To rzecz jasna na razie tylko plotki, jednak Bespin Bulletin miał otrzymać podobne informacje od paru różnych źródeł. Niewykluczone więc, że 2023 rok faktycznie jest przewidywanym terminem debiutuStar Wars: Knights of the Old Republic Remake.

Za produkcję odpowiada studio Aspyr, do którego dołączyli dawni deweloperzy z BioWare. Aspyr stworzyło parę konwersji starszych gier z uniwersum Star Wars, które wydano na nowsze platformy. Wcześniej wskazywano, że remake KOTOR-a może mieć budżet w okolicach 70 milionów dolarów, jednak niewykluczone, że jest on już nieco większy.

Gra ma ukazać się czasowo ekskluzywnie na PS5 oraz PC. Możliwe, że później trafi też na konsole Xbox Series, jednak na potwierdzenie tej informacji musimy jeszcze poczekać. Twórcy i wydawca nie podali jeszcze oficjalnie przewidywanego terminu debiutu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się