Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Star Wars Battlefront i EA Sports UFC 2 wylądują w EA Access

Lista gier robi się coraz mocniejsza.

EA podało, że w ramach abonamentu EA Access można będzie skorzystać z kilku nowych gier. Mowa o Star Wars Battlefront oraz EA Sports UFC 2 – to jedne z najnowszych produkcji od wspomnianego wydawcy.

Co ciekawe, wiadomość ta została najpierw podana przez użytkowników forum NeoGAF, którzy zauważyli twitt wydawcy ogłaszającego pojawienie się dwóch wymienionych gier w usłudze. Szybko jednak twitt zniknął z sieci, a EA jedynie skomentowało sprawę w taki sposób, że niebawem przyszykuje właściwe ogłoszenie. Coś poszło nie tak? Mały falstart ogłoszenia? Być może.

Teraz jednak już wiemy, że ostatecznie dwie wspomniane gry plus jeszcze jedna, wylądują do końca tego roku w usłudze. EA potwierdziło takie oto tytuły:

– EA SPORTS UFC 2
– Mirror’s Edge Catalyst
– Star Wars Battlefront

Tymczasem od dziś w ramach abonamentu EA Access do listy dołączają:

– Heavy Weapon
– Bejeweled 2
– Bejeweled 3
– Feeding Frenzy
– Feeding Frenzy 2
– Zuma

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%