GTA 5 Premium Online Edition za 55 zł, Forza 6 za 50 zł i inne promocje

GTA 5 Premium Online Edition za 55 zł, Forza 6 za 50 zł i inne promocje
Newsy PC

Kolejna porcja przecenionych gier wylądowała w CDKeys – tym razem taniej kupimy GTA 5, Forza Motorsport 6, Monster Hunter World Deluxe Edition, Star Wars: Battlefront czy Wolfenstein 2.

Choć GTA 5 ma na karku kilka latek, nadal przyciąga do siebie jak magnes kolejnych graczy. Jedni zaglądają do Los Santos dla trybu Online, inni po prostu cieszą się świetną kampanią fabularną, która potrafi dostarczyć niesamowitej rozgrywki na wiele, wiele godzin. Jeśli dopiero zamierzacie poznać tę gangsterską opowieść, podrzucamy Wam niezłą ofertę na GTA 5: Premium Online Edition. To naprawdę bogate wydanie gry (podstawka + wiele dodatków), które zawiera wszystkie elementy fabularne Grand Theft Auto V, stale ewoluujący świat Grand Theft Auto Online i wszystkie ulepszenia rozgrywki oraz dodatkową zawartość, w tym Skok na koniec świata, Dozbrojenie, Przemyt, Motocykliści i nie tylko. W pakiecie znajduje się też Zestaw początkującego kryminalisty, który jest najszybszym sposobem, aby rozkręcić swoje przestępcze imperium za pomocą najciekawszej i najpopularniejszej zawartości w GTA Online, oraz 1 000 000 GTA$ do wydania w GTA Online. Zawartość zestawu wyceniona jest na ponad 10 000 000 GTA$.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie