Nowy serial Star Wars już powstaje. Ruszyły zdjęcia do produkcji o Ahsoce Tano

znana z uniwersum Star Wars Ahsoka Tano w serialu The Mandalorian
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale Uniwersum

Twórcy Star Wars: Ahsoka poinformowali oficjalnie, że ruszyły już zdjęcia do serialu. W głównej roli powróci tu Rosario Dawson.

Po długim czasie oczekiwania wreszcie wystartowały prace nad nowym serialem z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Tytuł zapowiedziano jeszcze w 2020 roku i od tamtej pory nie pojawiło się zbyt wiele informacji na ten temat. Jeszcze w lutym pojawiły się wieści, że pierwszy klaps na planie może paść w kwietniu; jak widać zaszło drobne opóźnienie, lecz znalazło się chyba w granicach błędu. Oficjalnie można zatem stwierdzić, że Ahsoka ruszyła z produkcją.

W głównej roli ponownie zobaczymy tu Rosario Dawson. Aktorka wcieliła się już w postać w serialach The Mandalorian oraz Księga Boby Fetta. Disney postanowił jednak rozszerzyć jej obecność w serialowym uniwersum i przydzielił jej odrębną produkcję. Oprócz Dawson na ekranach pojawią się też m.in. Mary Elizabeth Winstead, Hayden Christensen, Ray Stevenson, Ivanna Sakhno i Natasha Liu Bordizzo.

Szczegóły związane z fabułą nie są jak na razie znane. Nie wiadomo więc na pewno, czy nowy tytuł podejmie wątki przedstawione już w poprzednich serialach z udziałem Ahsoki. Nieoficjalne informacje sugerują jednak, że tak w istocie będzie; w nowym serialu z uniwersum Star Wars Ahsoka ma kontynuować poszukiwania admirała Thrawna. Obsadzenie Haydena Christensena wskazują natomiast, że możemy liczyć na retrospekcje z wcześniejszych wydarzeń; Ahsoka jako padawanka Anakina Skywalkera była z nim przecież mocno związana.

Twórcy nie podali jeszcze daty premiery nowego tytułu. Najprawdopodobniej pojawi się dopiero w 2023 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie