Reżyser Squid Game opowie w kolejnej produkcji o popularności swojego serialu

seriale podobne do squid game
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Reżyser Squid Game ma w planach produkcję ukazującą w satyryczny sposób fenomen serialu. Całość nosi tytuł The Best Show On The Planet.

Jak podał portal Deadline, Hwang Dong-hyuk rozpoczął już prace nad kolejną produkcją. Twórca popularnego tytułu Netfliksa nie osiada na laurach i rozwija trzeci już autorski projekt. Tym razem będzie to satyryczne ujęcie Squid Game i procesu tworzenia wielkiego hitu. Niestety jak na razie to wszystko, co da się powiedzieć na temat The Best Show on the Planet. Tytuł jest bowiem w bardzo wczesnej fazie rozwoju i na dalsze informacje zapewne jeszcze trochę zaczekamy.

Rzeczywiście popularność Squid Game wydaje się wdzięcznym tematem i z pewnością warto się temu przyjrzeć. Gdy projektem zajmuje się twórca oryginalnego serialu, możemy liczyć zresztą na liczne ciekawostki poświęcone serialowi – spojrzenie z wewnątrz z pewnością będzie ciekawsze niż opisanie produkcji przez kogoś z nią niezwiązanego.

Hwang Dong-hyuk pracuje obecnie nad trzema różnymi projektami. W przygotowaniu jest zapowiedziany już jakiś czas temu 2. sezon Squid Game. Wiadomo już, że w nowej odsłonie zobaczymy dwie postaci z wcześniejszych odcinków; akcji z pewnością tu nie zabraknie. Oprócz tego w planach reżysera znajduje się Killing Old People Club, film inspirowany ponoć powieścią Umberto Eco. Wreszcie trzecim projektem jest wspomniana w niniejszym tekście komedia satyryczna. Nie wiadomo jednak, kiedy możemy liczyć na zakończenie prac i premierę któregokolwiek z tytułów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie