Powrót dwóch bohaterów w 2. sezonie Squid Game oficjalnie potwierdzony

2. sezon Squid Game - powrócą dwie postaci
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Wiadomo już oficjalnie, że 2. sezon Squid Game ponownie ugości dwie postaci świetnie znane z pierwszej odsłony serialu.

W rozmowie z portalem Deadline reżyser serialu Hwang Dong-hyuk poinformował, że w produkcji wróci dwójka bohaterów. O powrocie jednego z nich było już wprawdzie wiadomo; teraz mamy jednak oficjalną, pewną wiadomość na ten temat. Chodzi oczywiście o Gi-huna, czyli postać, której udało się uratować z morderczej gry. Oprócz niego na ekranie ponownie zagości również główny przeciwnik uczestników:

„Gi-hun na pewno. On jeszcze powróci i myślę, że Front Man też.”

To pierwsza pewna informacja, jaką podzielił się twórca popularnego serialu. Do tej pory mieliśmy bowiem jedynie domysły, plotki czy pomniejsze sugestie poszczególnych aktorów. Dziś trudno jeszcze stwierdzić, że 2. sezon Squid Game nabiera kształtów, lecz z pewnością jesteśmy już o mały krok bliżej.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy kolejna odsłona mogłaby pojawić się na platformie Netflix. Hwang Dong-hyuk w jednym z niedawnych wywiadów wspominał, że ma nadzieję na premierę przed końcem 2024 roku.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie