Sprzedaż gier. Call of Duty: Infinite Warfare przed Battlefield 1, ale…

Dobry debiut, lecz czy jest się z czego cieszyć?

Firma Chart-Track przedstawia nowe zestawienie dotyczące sprzedaży pudełkowych wersji gier za ostatni tydzień. Dane dotyczą rynku brytyjskiego.

Jak możecie zobaczyć w poniższym zestawieniu, debiutujące Call of Duty: Infinite Warfare zakończyło dwutygodniowe panowanie Battlefield 1, które tym razem musi zadowolić się drugą pozycją. Ciekawe, jak sytuacja będzie wyglądała za tydzień…

Choć Call of Duty: Infinite Warfare może pochwalić się dobrym debiutem, Chart-Track zaznacza, że jest on gorszy o 48,4 procent w porównaniu do Call of Duty: Black Ops 3. Można pomyśleć, że przecież zeszłoroczna odsłona gry pojawiła się również na PS3 i Xbox 360, podczas gdy obecne Infinite Warfare jest nieobecne na last-genach, więc wynik naturalnie jest gorszy. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że spadek sprzedaży pomiędzy nową a starszą odsłoną tylko na konsolach obecnej generacji wynosi 43,6 procent.

Trzecie miejsce okupuje niezmiennie od zeszłego tygodnia FIFA 17. Na poniższej liście mamy jeszcze jedną nowość – Football Manager 2017 – która pojawiła się na szóstej pozycji.

Sprzedaż gier pudełkowych w UK (30 października – 5 listopada):

1. Call of Duty: Infinite Warfare (NOWOŚĆ)
2.  Battlefield 1
3.  FIFA 17
4. The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition
5. Titanfall 2
6. Football Manager 2017 (NOWOŚĆ)
7. Skylanders Imaginators
8. Mafia III
9. GTA V
10. Forza Horizon 3

Polski dubbing w Call of Duty: Infinite Warfare. Posłuchajcie, jak powstawał

Wśród utalentowanych aktorów, którzy użyczyli swoich głosów w Call of Duty: Infinite Warfare, znalazł się między innymi Marcin Dorociński, dubbingujący głównego bohatera gry – kapitana Nicka Reyesa. W tym doświadczeniu, jako sierżant sztabowy Yusuf Omar, towarzyszy mu Łukasz Simlat. Aktorzy dzielą się z fanami swoimi wrażeniami z pracy przy Call of Duty: Infinite Warfre w najnowszym materiale, który obejrzycie poniżej.

CDP.pl – wydawca gry w Polsce – podało już w lipcu, że Call of Duty: Infinite Warfare będzie dostępne w naszym kraju w wersji z dubbingiem. To pierwsza taka sytuacja w historii marki. Do tej pory poprzednie wersje gry miały jedynie polskie napisy. Call of Duty: Infinite Warfare z polskim dubbingiem jest już dostępne zarówno na konsolach najnowszej generacji jak i PC. Gracze otrzymali jednak opcję wyboru angielskich głosów z polskimi napisami, czyli tak jak to było dotychczas.

Warto odnotować, że dubbingu nie otrzymała zremasterowana wersja Call of Duty: Modern Warfare, która jest dodawana do wersji Legacy Inifinite Warfare. Tutaj twórcy stawiają tylko na napisy po polsku.

Call of Duty: Infinite Warfare zadebiutowała 4 listopada na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC. Produkcja jeszcze bardziej od poprzednich części stawia na futurystyczne podejście kreacji świata gry. Misje mają się rozgrywać zarówno w formie walk pomiędzy żołnierzami przyszłości jak i ich maszynami. Będzie więc trochę akcji w kosmosie, ale co interesujące, twórcy zapewniają, że nie widać będzie charakterystycznego dla innych gier ładowania pomiędzy etapami walki na ziemi i statkach, a walki w kosmosie. Całość ma się odbywać płynnie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

17 Shares
Share17
+1
Tweet