Splatynowałeś Spider-Man: Miles Morales? Sony ma dla ciebie prezent

0 komentarzy

Osoby, które zdobyły platynowe trofeum w Spider-Man: Miles Morales, otrzymują miłe upominki od Sony. Niby drobny gest, a cieszy.

Zdobywanie trofeów i osiągnięć w grach wideo to pasja wielu miłośników wirtualnej rozrywki. Nie gwarantuje to żadnego większego wynagrodzenia, ale potrafi sprawić masę satysfakcji,

Okazuje się, że pewne doskonale znane każdemu graczowi studio postanowiło nagrodzić tych graczy, którym udało się odblokować platynowe trofeum w ich najnowszej produkcji.

Mowa o Insomniac Games i ich Spider-Man: Miles Morales. Niektórzy gracze otrzymują maila od Sony, w którym są informowani o odblokowaniu nowej ramki w trybie fotograficznym. Niby niewielki upominek, ale cieszy.

Sama ramka prezentuje się po prostu dobrze i nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym. Ot, ciekawy dodatek dla miłośników wirtualnej fotografii.

Nie mamy pewności czy promocja funkcjonuje również w naszym kraju. Jeśli udało Wam się odblokować platynowe trofeum w Miles Morales i otrzymaliście podobną wiadomość e-mail, to koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Ciekawe, czy inni producenci gier również zdecydują się na nagradzanie graczy za odblokowywanie wszystkich osiągnięć w grach. Mały, wirtualny upominek nie jest niczym kosztownym, a potrafi przyjemnie zwieńczyć kilkanaście, kilkadziesiąt czy nawet kilkaset dodatkowych godzin spędzonych przy jednej produkcji.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się