Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Spider-Man – zobacz porównanie gry na PS4 Pro i PS5

W sieci pojawiły się pierwsze porównania Marvel’s Spider-Man w wersji na PS4 Pro i PS5. Trzeba przyznać, ze różnice są bardzo widoczne.

Chociaż wokół najnowszej, growej adaptacji przygód Spider-Mana krąży bardzo dużo kontrowersji, to wiele osób ciekawych jest tego, jak bardzo zmieni się gra na nowej generacji sprzętu.

W sieci pojawiły się już pierwsze porównania produkcji w wersji na PS4 Pro i PS5. Różnice widać już na pierwszy rzut oka.

Marvel’s Spider-Man P55 vs PS4 Pro
Źródło: SP1ST

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na różnice w kolorach obu wersji. Spider-Man na nowej generacji nie razi już w oczy jaskrawymi barwami i w efekcie wygląda bardziej naturalnie.

Dodatkowo możemy ujrzeć w akcji ray-tracing, który zdecydowanie robi robotę. Nowe odbicia pokazują spory przeskok pomiędzy generacjami i prezentują się naprawdę wyśmienicie.

Na tym nowości się nie kończą, bowiem posiadacze PS5 otrzymają zmodyfikowane modele bohaterów. Filmiki z porównaniami obu wersji gier możecie zobaczyć poniżej.

Zauważalne różnice w oprawie mogą wynagradzać fakt, że Spider-Man Remastered nie będzie dostępny za darmo dla posiadaczy tytułu na poprzednią generację konsol. Gra zostanie dodana do droższego pakietu Spider-Man: Miles Morales, który wyceniono na około 350 złotych.

Listę i ceny gier dostępnych w dniu i po premierze konsoli na PlayStation 5 znajdziecie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się