Spider-Man-PS4

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

1 komentarz

Marvel’s Spider-Man Remastered bez darmowej aktualizacji i pudełka

Gra Marvel’s Spider-Man Remastered nie będzie darmowa dla posiadaczy tytułu na PS4. Produkcja nie otrzyma też wydania pudełkowego na PlayStation 5.

Jim Ryan jakiś czas temu potwierdził, że PlayStation 5 będzie wstecznie kompatybilne z większością gier z PS4 i zapowiedział system darmowych aktualizacji do wersji na nową generację. Okazuje się, że niektórzy twórcy i tak zamierzają zarobić dwa razy na tej samej grze z lekko podrasowaną grafiką.

Użytkownik Twittera spytał Erica Monacelli – szefa produkcji Marvel Games – o to, czy Marvel’s Spider-Man Remastered będzie darmowe dla posiadaczy gry na PS4. Odpowiedź z pewnością rozczaruje wielu graczy.

Marvel's Spider-Man Remastered twiter
Źródło: Twitter

Ruch ten ma zapewne zachęcić graczy do zainwestowania w droższą edycję Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, która ma zawierać remaster w pakiecie.

Choć pierwsze obietnice „darmowych aktualizacji na PS5” wyglądały bardzo obiecująco, to trzeba przygotować się na to, że nie wszyscy je spełnią. Szkoda, bo takie zagrywki mocno nadszarpną zaufanie graczy, którzy zdecydowali się na nową konsolę Sony. O ile w przypadku gier od niezależnych producentów byłoby to zrozumiałe, tak gry ekskluzywne powinny przodować w dobrym marketingu.

Na tym rozczarowania się nie kończą. Insomniac Games potwierdziło również, że odświeżona gra nie otrzyma wersji pudełkowej. To z pewnością nie spodoba się fanom kolekcjonowania fizycznych wydań swoich ulubionych tytułów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się