Spider-Man 3 jeszcze lepszy? Twórca gry uznał “Będzie całkiem epicki!”

Spider-Man 2 to graficzna rewolucja i pokaż możliwości PS5
Newsy PS5

Dopiero co przeżyliśmy premierę wspaniałej gry, a już mowa o jej kontynuacji. No dobra, może nie bezpośrednio, ale głos w tej sprawie zabrał jeden z twórców. Bryan Intihar z Insomniac Games w jednym z wywiadów stwierdził, że kontynuacja Spider-Man 2 będzie epicka. Choć nie ma mowy o oficjalnych zapowiedziach, to na pewno czeka nas coś wyjątkowego. Nie da się ukryć, że poprzeczka jest ustawiona wysoko!

Spider-Man 3 rozpala wyobraźnię

Dopiero co na rynku ukazała się druga odsłona przygód (tym razem) dwóch pajęczych bohaterów, a majaczyć zaczęła trzecia część. Choć brak oficjalnych zapowiedzi, to jeden z twórców wypowiedział się na temat kontynuacji. Podczas jednego z podcastów Bryan Intihar (dyrektor kreatywny gry) przyznał, że trójka będzie całkiem epicka. Chwila moment, czy da się jeszcze bardziej po tym, co zaserwowano nam w dwójce?!

Jeśli Spider-Man 1 i Miles Morales byliby jak nasz Iron Man , a Spider-Man 2 był jak wojna secesyjna , to dokąd, logicznie rzecz biorąc, zmierzamy? Myślę, że byłoby to dość epickie. Ale wiesz, zobaczymy.

Bryan Intihar z Insomniac Games

Facet zdaje sobie sprawę z tego, jak wysoko została zawieszona poprzeczka. Druga odsłona cyklu została już ogłoszona jedną z najlepszych premier tego roku. Gracze PlayStation 5 mają prawo do zachwytów, bo oto otrzymali produkt doprawdy genialny, który w pełni wykorzystuje moc drzemiącą w konsoli. To też po prostu świetnie napisana i opowiedziana historia, w której śledzimy losy dwóch głównych bohaterów.

Co mogłoby się wydarzyć w kontynuacji? Chyba nawet sami twórcy nie do końca to wiedzą. Pewne jest, że zarówno dla nich jak i dla graczy będzie to genialna przygoda. Póki co warto skupić moce przerobowe na dodatku (czy spin-offie) z Venomem w roli głównej. Właśnie tego oczekują fani w najbliższej przyszłości.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie