Na takie wieści o Spider-Man 2 czekaliście najbardziej

Spider-Man 2 - na takie wieści fani czekali od bardzo dawna
Newsy PS5

Spider-Man 2 zyskał status „gold”, co oznacza, że produkcja gry dobiegła końca. I to na cały miesiąc przed oficjalnym jej debiutem!

Spider-Man 2 ukaże się na rynku już 20 października 2023 roku, lecz wyłącznie w wersji na PS5. Nowa produkcja Insomniac Games zdaje się mieć wszystko to, co przekona do gry fanów i nie tylko. Choć przejście gry nie zajmie nam szczególnie więcej czasu, deweloperzy włożyli dużo wysiłku w to, aby ich produkcja była bardziej „skondensowana” i ciekawa.

Niemniej nie musicie się martwić o ewentualne przesunięcia. Data premiery zostanie, jaka jest, bo tytuł zyskał właśnie status „gold”. Oznacza on oficjalne ukończenie prac nad grą, dzięki czemu jesteśmy praktycznie pewni, że 20 października będzie można grać. Osiągnięciem tego niezwykle oczekiwanego kamienia milowego twórcy chwalą się na Twitterze.

Na powyższym, krótkim filmie, możecie zapoznać się z paroma słowami od aktorów zaangażowanych w produkcję. Nie da się ukryć, że zapowiadają kolejny wielki hicior tego roku.

Nie oznacza to jednak, że twórcy mają już wszystko za sobą. Najpewniej przez najbliższy czas będą upewniać się, iż ich tytuł odpowiednio dobrze działa, co akurat nie powinno być takie trudne, skoro mówimy o tytule first-party na PlayStation. Dobrze jednak, że mają na to aż miesiąc czasu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie