Gracze żądają wydania Spider-Man: The Great Web. Powstała specjalna petycja

Spider-Man: The Great Web
Newsy PS5

Niedawno do sieci wyciekł trailer anulowanej gry Spider-Man: The Great Web. Chociaż rzekomo twórcy z Insomniac Games nie pracują już nad grą, to oczekiwania graczy są zupełnie inne. Ci chcą, aby produkcja w uniwersum dla wielu graczy jednak powstała. Utworzono nawet specjalną petycję, która ma nakłonić Sony i deweloperów do zmiany zdania i wydania gry.

Spider-Man: The Great Web – jest petycja w sprawie gry

Widzieliście już kolejny trailer, który wyciekł do sieci z zasobów Insomniac Games? W internecie pojawił się nieopublikowany oficjalnie zwiastun gry sieciowej w uniwersum Spider-Mana. Gra-usługa miała pozwolić na zabawę kilku osobom jednocześnie, a grupka superbohaterów rozprawiałaby się ze złoczyńcami w Nowym Jorku i nie tylko, korzystając z dobrodziejstw multiwersum. Trailer zdobył duże zainteresowanie graczy, którym ten pomysł na rozgrywkę po prostu się spodobał.

Rzeczony zwiastun możecie zobaczyć tutaj, a tymczasem ja chciałbym zwrócić waszą uwagę na determinację graczy. Zainteresowanie wokół anulowanej produkcji jest tak duże, że w sieci pojawiła się specjalna petycja. Ta ma nakłonić Sony i Insomniac Games do zmiany decyzji i wydania gry Spider-Man: The Great Web.

Gracze dziwią się, dlaczego anulowano tak dobrze zapowiadający się projekt. W rzeczy samej rozgrywka prezentowała się świetnie, sam pomysł na zabawę również jest bardzo interesujący. Skąd zatem taka decyzja? To najpewniej pokłosie zmiany podejścia Sony do gier-usług. Z tego samego powodu anulowano choćby multiplayerowe The Last of Us. Powodem miał być duży koszt utrzymania produkcji po premierze. Dodatkowe środki i zasoby (m.in. pracowników) wydawane na grę sprawiłyby, że ciężej przygotowywałoby się najważniejsze gry — te singlowe.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie