Nowy Spider-Man za krótki? Ten gracz twierdzi, że zdobył platynę w mgnieniu oka

Nowy Spider-Man 2 wygląda fenomenalnie na nowym zwiastunie. Oto Venom
Newsy PS5

Czy współczesne gry powinny być długie? To zależy od gatunku i jakości rozgrywki. Niemniej doniesienia na temat nadchodzącej superbohaterskiej gry trochę niepokoją. Nowy Spider-Man może zająć mniej godzin, niż oryginał z 2018 roku.

Już niedługo gracze będą mogli rozpocząć przygodę w drugiej części świetnej marki od Sony, czyli Marvel’s Spider-Man. Do tej pory gracze mieli okazję wcielić się w pajęczego superbohatera za sprawą pierwszej odsłony i swoistej kontynuacji o podtytule Miles Morales, która z uwagi na charakter gry nie stanowiła pełnoprawnej drugiej części. Inaczej ma być w tym przypadku.

Prawdopodobnie będziemy mieć do czynienia z dużym tytułem — plik gry ma zajmować nawet 100 gigabajtów. Nie oznacza to jednak że gra sama w sobie zapewni wiele godzin rozgrywki. Zdaniem pewnego internauty, zdołał on zdobyć platynowe osiągnięcie w drugiej odsłonie serii. Miał w tym celu poświęcić zaledwie 30 godzin. To 4 godziny mniej, niż średnio wymagała tego pierwsza odsłona.

Zobacz: Już gramy w nowego Spider-Mana!

Nowy Spider-Man jeszcze mniejszy, niż pierwsza odsłona? Wiele na to wskazuje. Warto pamiętać, że mowa o wykonaniu wszystkich osiągnięć na 100%. Taki wynik (o ile jest prawdziwy) wymaga wymaksowania wszelkich osiągnięć, zdobycia umiejętności czy znalezienia poukrywanych przedmiotów. Sam wątek fabularny będzie zatem krótszy.

Skąd w ogóle wiadomo, że ktoś zdobył platynę? Odpowiedni screen znajdziecie na Reddicie, choć warto się wcześniej zastanowić. Nazwy trofeów (nawet, jeżeli nie są po polsku czy angielsku) mogą zdradzać sporo z fabuły. Jeżeli wolicie uchronić się przed spoilerami, to lepiej sobie darować. Premiera gry Marvel’s Spider-Man 2 już niedługo, bo 20 października 2023 roku. Lepiej poczekać i zagrać samemu!

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie