Spider-Man 2 dostanie olbrzymią aktualizację. Na tę nowość fani czekali szczególnie

Spider-Man 2 z wielką aktualizacją. Nowy tryb gry | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5

Spider-Man 2 ma otrzymać sporą i to darmową aktualizację zawartości. Na razie twórcy nie zdradzili wszystkich nowości, ale jedna szczególnie ucieszy fanów.

Spider-Man 2 okazał się jedną z najlepszych gier minionego roku, co zresztą nie dziwi – mówimy o tytule first-party od PlayStation. Insomniac Games nie postanowiło jednak brać urlopu i nadal rozwija grę.

Spider-Man 2 z Nową Grą+ i nie tylko

Opcja Nowej Gry+ została potwierdzona przez studio już wcześniej, ale wiedzieliśmy, że trzeba będzie czekać do nowego roku. Teraz 2024 rok już trwa, jesteśmy w lutym (ale ten czas zasuwa, nie?), więc Insomniac wywiązuje się z danej obietnicy. W końcu przekazano, że wyczekiwana od premiery funkcja trafi do gry. I to nie ona sama, bo wraz z potężnym zastrzykiem innych nowości.

Nasza aktualizacja tytułu Marvel’s Spider-Man 2 pojawi się w przyszłym miesiącu i doda bardzo pożądane funkcje, takie jak Nowa Gra+, nowe kombinezony i nie tylko!

– informują twórcy na Twitterze

Wiemy więc, że chodzi z pewnością o nowe stroje. Fani mogą również spodziewać się czegoś jeszcze, ale nie wiemy do końca, czego. Deweloperzy polecają obserwować ich social media, w których będą zdradzać nowości. My z pewnością wrócimy do tematu, gdy tylko dowiemy się czegoś więcej.

Nowa Gra+ i inne nowości trafią do Marvel’s Spider-Man 2 już 7 marca 2024 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie