Spider-Man 2 otrzyma Nową Grę+ – ale dopiero w przyszłym roku…

Spider-Man 2
Newsy PS5

Mamy złe wieści dla tych, którzy czekają na wprowadzenie trybu Nowa Gra+ w Spider-Man 2. Produkcja od Insomniac Games faktycznie otrzyma tę nowość, ale jej dodanie będzie opóźnione. Według najnowszych wieści wyczekiwany tryb został przesunięty na 2024 rok. Cóż, wielu z nas zdążyło już ukończyć grę…

Spider-Man 2 z opóźnionym trybem

Jeszcze przed premierą gry było jasne, że Spider-Man 2 nie otrzyma na start trybu Nowa Gra+. Szybko zostało jednak wyjaśnione, że deweloperzy dodadzą brakującą funkcję relatywnie szybko w ramach jednej z przyszłych aktualizacji. Nie zostało jednak powiedziane kiedy dokładnie tryb ten faktycznie zagości w produkcji. Teraz okazuje się, że przyjdzie nam na niego chwilę poczekać.

Informacja pochodzi z oficjalnego wpisu PlayStation na temat nadchodzącej łatki do gry. Ta będzie całkiem spora i wymaga przeprowadzenia dokładnych testów:

Mamy wieści na temat kolejnej aktualizacji gry Marvel’s Spider-Man 2. Wiemy, że gracze z niecierpliwością czekali na takie funkcje, jak Nowa gra+ i opisy audio i wiele innych. Uważnie pracowaliśmy nad tymi funkcjami i potrzebujemy większej liczby testów, aby zapewnić jakość zgodną z naszymi standardami. Teraz planujemy wydanie kolejnej aktualizacji gry na początek 2024 roku, a pełną listę funkcji będziemy mieli bliżej jej wydania. Wysłuchaliśmy Waszych opinii i dodamy kilka bardzo oczekiwanych funkcji, w tym możliwość zmiany pory dnia, zamiany kolorów wąsów i powtarzania misji.

Oficjalna informacja na temat aktualizacji

Oznacza to, że wyczekiwany tryb pojawi się dopiero w nowym roku. Na jego początku, więc można zakładać, że termin taki jak styczeń, luty czy marzec są równie prawdopodobne. Nasz typ? Początek lutego.

Przypominamy, że najnowsza odsłona popularnej (już) serii ukazała się na rynku 20 października 2023 roku. Gra dostępna jest wyłącznie na PlayStation 5, a w drodze są najpewniej nie tylko aktualizacje, ale również DLC do gry od Insomniac Games. Sprawdźcie naszą recenzję, jeżeli rozważacie jej zakup.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie