Specjalne zestawy Xbox One S z Battlefield 1

Specjalne zestawy Xbox One S z Battlefield 1
Newsy XOne

Jedna wersja konsoli wygląda naprawdę ciekawie.

Microsoft podał, że przed premierą Battlefield 1 będzie można kupić specjalną wersję konsoli Xbox One S w zestawie z grą (produkcja do pobrania będzie na tydzień przed oficjalnym debiutem gry dzięki EA Access). Zestawy powinny zadowolić fanów serii.

Pierwsze dwa zestawy będą dość podobne, zawierają konsolę w kolorze szarym lub białym z dyskiem 500 GB. Biały zestaw w sprzedaży będzie od 21 października w cenie 1399 zł, drugi od 1 listopada w tej samej kwocie.

Battlefield 1
Battlefield 1

Będzie jeszcze zestaw, w którym konsola ma mieć kolor militarny (powyżej). W sprzedaży będzie od 13 października w cenie 1599 złotych. Tutaj dysk będzie większy – 1TB.

Battlefield 1 – pancerny pociąg, czołgi, konie, samoloty i pustynia. Sporo oglądania!

Jedynie dwa dni dzielą nas od ogólnodostępnego startu testów beta Battlefield 1. Produkcję będziemy mogli sprawdzać od 31 sierpnia na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Electronic Arts ujawniło zawartość bety jakiś czas temu i wszystko przypominamy poniżej. Gracze otrzymają dostęp tylko do jednej mapy, lecz za to bardzo rozległej, na której czeka nas sporo atrakcji.

Kto chce zobaczyć ową miejscówkę w szczegółach, niech ogląda poniższe materiały od serwisu DualShockers. Zobaczymy na nich m.in. pancerny pociąg, będący jednym z pojazdów specjalnych w Battlefield 1. Zanosi się na naprawdę niezłą zabawę!

Przypominamy, że pełna wersja gry Battlefield 1 ukaże się 21 października w polskiej wersji językowej na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Otwarta beta Battlefield 1 – oto szczegóły

Co będziemy mogli przetestować? W otwartej becieBattlefield 1 znajdziesz mapę Pustynia Synajska, spalone słońcem pole bitwy na wschód od El-Dżifar. Od potyczek piechoty w wąskich uliczkach osady Bir-el-Mazar po pojedynki powietrzne ponad majestatycznymi klifami – podczas toczonych tu zaciętych starć konieczne będzie korzystanie z otoczenia. A gdy klęska zajrzy ci w oczy, otrzymasz wsparcie w postaci potężnego behemota – pędzącego wśród piasków pustyni pociągu pancernego – tłumaczy EA na oficjalnej stronie serii Battlefield.

W becie dostępne będą dwa tryby rozgrywki:

  • Podbój. Podbój, ulubiony tryb fanów Battlefield, to rozgrywka na dużą skalę z udziałem maksymalnie 64 graczy walczących o kontrolę nad kluczowymi punktami na mapie. W starciach biorą udział żołnierze piechoty, pojazdy oraz budzące grozę behemoty, a więc obecne są tu wszystkie elementy wojny totalnej, z których słynie seria Battlefield.
  • Szturm. 24-osobowy tryb, w którym atakujący muszą znaleźć i zniszczyć telegrafy obrońców, służące tym ostatnim do wzywania wsparcia artyleryjskiego. Obrońcy mogą przeszkadzać atakującym, rozbrajając ich ładunki wybuchowe. Gdy telegrafy zostaną zniszczone, obrońcy muszą wycofać się do następnego sektora i bronić tam kolejnych telegrafów.

Battlefield 1 – pancerny pociąg, burze piaskowe i przejmowanie flagi bez wysiadania z samolotu

Electronic Arts podsyca ogień przed nadchodzącymi testami Battlefield 1. Przystępując do sprawdzania gry będziemy mogli odwiedzić jedną lokację – Pustynię Synajską. Jak podkreśla EA, jest to jedna z największych map do trybu Podbój, która oferuje naprawdę duże zróżnicowanie.

Będziecie cwałować na koniach przez rozległe piaski i polować na wrogów w wąskich uliczkach. Będziecie strzelać z okien i dachów, walcząc o punkty kontrolne w miejscach, gdzie od wroga dzielić was będzie kilka bądź kilkanaście metrów. Będziecie toczyć pojedynki powietrzne i burzyć czołgami mury budynków. To wojna starego świata z nowym, dawnych rozwiązań z najnowocześniejszą technologią – czytamy na oficjalnej stronie serii Batlefield.

Na Pustyni Synajskiej pojawi się również jeden z pojazdów specjalnych, jakie zobaczymy w Battlefield 1Gdy któraś ze stron będzie potrzebować pomocy, na pole walki zawita pancerny pociąg, aby utrudnić silniejszej ekipie zadanie. Pociąg dysponuje różnorodnym uzbrojeniem i właściwie wykorzystany może wpłynąć na wynik starcia. Strona przeciwna będzie musiała dostosować się do jego obecności. Pociągowi zadanie utrudnić może celne bombardowanie z powietrza, ale podatny jest także na zaskakujące ataki grup jeźdźców wyposażonych w granaty przeciwpancerne – wyjaśniają Elektronicy.

Pustynna mapa wyróżnia się na tle innych również pogodą. Co jakiś czas doświadczymy burzy piaskowej, znacznie ograniczającej widoczność. Wyobrażacie sobie pracę snajpera czy pilota w takich warunkach? Choć jeśli chodzi o tych drugich, deweloperzy twierdzą, że wprawiony pilot będzie mógł wykorzystać chaos na swoją korzyść. Warto będzie doskonalić umiejętności w pilotowaniu maszyn, ponieważ jedną z flag na pustynnej mapie można nawet przejąć nie wysiadając z samolotu. Najpierw trzeba będzie jednak pozbyć się obrony przeciwlotniczej, która może dorwać nas w każdej chwili. Pustynia Synajska będzie zawierała również wąski kanion, który pozwoli najlepszym pilotom przelecieć go bez szwanku i tym samym np. zgubić przeciwnika siedzącego na naszym ogonie.

Battlefield 1 – godzina rozgrywki na mapie, którą dostaniemy w testach beta

Testy beta Battlefield 1 zbliżają się wielkimi krokami i jeśli chcecie poznać szczegóły odnośnie tego wydarzenia, jeszcze raz przypominamy wszystko poniżej. Teraz skupmy się na nowym filmiku, który opublikowano na YouTube’owym kanale LevelCapGaming.

Materiał przedstawia ponad godzinę rozgrywki z mapy Pustynia Synajska, która będzie jedyną miejscówką do odwiedzenia w nadchodzących testach. Zobaczymy tutaj sporo walki za pomocą pojazdów (opancerzona machina z miotaczem ognia czy jeep z karabinem maszynowym), pojeździmy konno oraz pobiegamy o własnych siłach.

Dajcie znać, czy zamierzacie przystąpić do bety Battlefield 1!

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie