Czekacie na South Park? Premiera to dopiero początek atrakcji

Ubisoft ujawnia bliższe szczegóły na temat season pass.

Przepustka sezonowa do South Park: The Fractured But Whole dodaje profity i kostiumy z Kijka Prawdy, wskazówki od Ręcznika, nowe wyzwania walki, dwie nowe misje fabularne, dwóch nowych towarzyszy walki, nowe kostiumy superbohaterów oraz profity.

Posiadacze przepustki sezonowej będą mogli skorzystać z trzech pakietów DLC:

  • „Niebezpieczny holopokład”, gdzie gracze będą musieli zmierzyć się w ostatecznym wyzwaniu walki w niebezpiecznej miejscówce doktora Timothy’ego. Pakiet zawierać też będzie unikatowe kostiumy i artefakty do odblokowania, a dostępny będzie w cenie 5,99€ od grudnia 2017 r.
  • „Od zmierzchu doCasaBonita”,w którym gracze sprzymierzą się z Szopem I Mysterionem, aby pokonać demoniczną obecność w Casa Bonita. Ta zawartość będzie dostępna w cenie 11,99€ w roku 2018.
  • „DawajCrunch’a” wprowadzi do gry nową fabułę, w tym nową klasę superbohatera. Pakiet ten będzie dostępny w cenie 11,99€, w roku 2018.
South Park: The Fractured But Whole

Dodatkowo przepustka sezonowa zawierać też będzie bezpłatną zawartość w dniu premiery:

  • „ReliktyZaronu”- pakiet kostiumów i profitów – dostępny w cenie 4,99€ od 17 października
  • „Ręcznik: Twój Przyjaciel z Gry”- wskazówki od kumpla Ręcznika w grze – dostępne w cenie 1,99€ od 24 października

Przepustka sezonowa będzie dostępna od 17 października na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC w cenie 29,99€. Przepustka sezonowa jest także częścią Złotej Edycji, dostępnej już w przedsprzedaży.

South Park: The Fractured But Whole

South Park: The Fractured But Whole to bulwersująca kontynuacja nagradzanej gry South Park: Kijek Prawdy z 2014 roku. W miasteczku South Park wzrasta przestępczość, a ulice są coraz bardziej niebezpieczne. Potrzeba nam nowych bohaterów! Gracze ponownie wcielą się w postać Nowego i wstąpią do drużyny Szopa i przyjaciół, aby walczyć o sławę i własne miejsce wśród innych dzieciaków.

South Park: The Fractured But Whole dostępne będzie od 17 października 2017 r. do cyfrowego pobrania oraz u dystrybutorów detalicznych na Xbox One, PS4 i PC.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.