Król Krab, nakoksowani gliniarze i Rodzynkowa Rebeka

Już jest nowy dodatek do popularnej gry.

Ubisoft oraz South Park Digital Studios ogłosiły, że dodatkowa zawartość do South Park: The Fractured But Whole, „Niebezpieczny holopokład”, jest już dostępna na PlayStation 4, Xbox One i PC. Stworzony przez pomysłodawców miasteczka South Park, Trey’a Parkera i Matt Stone’a oraz studio Ubisoft San Francisco, „Niebezpieczny holopokład” dodaje zupełnie nową arenę wyzwań do gry South Park: The Fractured But Whole. DLC jest dostępne w sugerowanej cenie detalicznej 5,99 euro i w ramach przepustki sezonowej, dostępnej w cenie 29,99 euro.

„Niebezpieczny holopokład” teleportuje cię do zupełnie nowych miejsc w miasteczku South Park. Będziesz tam walczyć w starciach przygotowanych przez Kumpli Wolności. Dostęp do lokacji zyskasz w bazie Kumpli Wolności, wchodząc w interakcję z terminalem niebezpiecznego holopokładu. Wraz ze swoją drużyną superbohaterów zostaniecie przeniesieni na miejsce holograficznych starć. Coraz trudniejsze walki sprawdzą umiejętności każdego superbohatera do maksimum. W wyzwaniach zmierzysz się z różnymi przeciwnikami z gry, takimi jak Król Krab, nakoksowani gliniarze, Rodzynkowa Rebeka czy ciocia Sheila. Za zwycięstwa otrzymasz przedmioty i kostiumy, których można też użyć w trakcie alternatywnych przejść gry.

5 premier w nowym tygodniu. Oczekiwany hit battle royale na zakończenie roku!

Przepustka sezonowa South Park: Fractured But Whole zawiera „Niebezpieczny holopokład” oraz nadchodzący dodatek, „From Dusk Till Casa Bonita”, nowy wątek fabularny, w którym gracze sprzymierzą się z Szopem i Mysterionem, aby pokonać demoniczną obecność w Casa Bonita, a także „Bring the Crunch” oraz nową fabułę i zupełnie nową klasę superbohatera.

Źródło: Ubisoft

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: