Ubisoft ma świetne wieści dla fanów South Park

Dołącz do Szopa i Mysteriona, aby pokonać zło czyhające w CasaBonita.

Ubisoft oraz South Park Digital Studios ogłosiły, że DLC do South Park: The Fractured But Whole – Od zmierzchu do Casa Bonita – będzie dostępne od 20 marca na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach PC.

DLC Od zmierzchu do Casa Bonita dodaje do South Park: The Fractured But Whole zupełnie nową kampanię fabularną i nową klasę superbohatera. Od zmierzchu do Casa Bonita jest dostępne w sugerowanej cenie detalicznej 49,99 PLN.

Premiera DLC do South Park: The Fractured But Whole – 20 marca 2018

Siostra Mysteriona ma kłopoty. Zadawała się z wampirzymi dzieciakami z South Parku, które przejęły ulubioną restaurację Cartmana, Casa Bonita. Odwiedź słynną rodzinną jadłodajnię, zbadaj jaskinie czarnego Barta, obejrzyj skoczków do wody, posmakuj magii Meksyku i pokonaj grupę wampirów.

Zwalcz mrok mrokiem i skorzystaj z nowej klasy „zrodzonego w zaświatach”, zawierającej cztery nowe okultystyczne moce. Przebierz się w nowe gotyckie kostiumy i zyskaj ekstra łupy. Walcz u boku gotyckiej Henrietty, potężnej wiedźmy wsparcia.Skorzystaj z nowych mocy oraz towarzyszki także w reszcie swojej superbohaterskiej przygody.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.