Darmowy South Park już do pobrania!

Spodziewajcie się dużej dawki niesmacznego humoru.

Ubisoft i South Park Digital Studios ogłosiły, że gra South Park: Phone Destroyer jest już dostępna na całym świecie poprzez App Store i Google Play. Tytuł rozprowadzany jest w formacie free-to-play i łączy elementy strategii czasu rzeczywistego oraz karcianki w dynamicznych bitwach.

W South Park: Phone Destroyer gracze ponownie wcielą się w Nowego i dołączą do kultowych postaci z South Parku w nowej grze, w której pojawią się także kowboje, piraci, cyborgi, a nawet wszechpotężni bogowie. Gra jest pełna zabawy, dynamicznych bitew i niepowtarzalnego humoru, a gracze będą musieli tworzyć i rozwijać nieposkromioną drużynę oraz korzystać z siły kart, które zdobędą.

South Park: Phone Destroyer zawiera pełną śmiechu kampanię dla jednego gracza i 60 fabularnych etapów pełnych interesujących dialogów. Ulepszanie i nauka strategicznego wykorzystania kart będzie kluczem do rywalizacji na kolejnym poziomie – w trybie dla wielu osób w czasie rzeczywistym. Wyzwania do walki gracz kontra gracz sprawdzą umiejętności i wiedzę gracza, który będzie musiał pokonać rywali i piąć się w górę rankingów, odblokowując nowe karty i łupy. Gracze będą mogli też wstąpić do drużyny i rozmawiać na czacie oraz wymieniać się kartami z innymi jej członkami.

Gra będzie wspierana i rozszerzana w kolejnych aktualizacjach, akcjach na żywo i wydarzeniach.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.