Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Sony zabiera Microsoftowi czasową wyłączność na DLC do Call of Duty: Black Ops 3

Dodatki do nadchodzącego Call of Duty: Black Ops 3 będą się ukazywać najpierw na PlayStation 4 oraz PlayStation 3.

Do tej pory DLC do CoD: Advanced Warfare na początku lądowały na konsolach Microsoftu. Jednak wraz z nadejściem CoD: Black Ops 3, sytuacja się zmienia. To Sony, jako największy konkurent amerykańskiego giganta, porozumiało się z Activision w sprawie DLC do Black Ops 3.

Jak podaje wydawca Call of Duty, PlayStation 4 oraz PlayStation 3 otrzymają pierwszeństwo premier DLC do Black Ops 3. Nie wiadomo jak długo posiadacze pozostałych platform będą czekać na dodatki. Zwykle czasowa wyłączność obejmuje około kilkunastu dni.

Sądzicie, że to wystarczający ruch, który przekona niezdecydowane osoby do wybrania konsoli PlayStation 4 lub PlayStation 3 zamiast konkurencji? Najwidoczniej czasowa wyłączność na dodatki się sprawdziła, skoro Sony podpatrzyło taktykę od Microsoftu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się