Fallout New Vegas w Call of Duty: Black Ops 3. Zobaczcie zwiastun mapy

Fallout New Vegas w Call of Duty: Black Ops 3. Zobaczcie zwiastun mapy
Filmiki z gier Newsy PC

Jeden z moderów pracuje nad świetną mapą, która przeniesie do Call of Duty: Black Ops 3 klimaty rodem z serii Fallout.

Moder posługujący się pseudonimem Bahngo szykuje coś niezłego dla osób, które jeszcze zaglądają do multiplayera Call of Duty: Black Ops 3. To niestandardowa mapa Fallout New Vegas, która będzie dostępna w trybie Zombie.

Poniżej wrzucamy zwiastun mapy, wykonany naprawdę porządnie, jak i sama miejscówka. A kto chciałby zobaczyć, jak New Vegas wygląda w oryginale, a jak zaprezentuje się w Call of Duty: Black Ops 3, może włączyć również malutkie porównania, które udostępnił autor projektu.

Póki co, nie znamy choćby przybliżonego terminu premiery mapy Fallout New Vegas w CoD: Black Ops 3. Bedziemy trzymać rękę na pulsie i jak coś się ruszy w temacie, postaramy się Was poinformować.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie