Nowy motyw na PS4 do zgarnięcia za darmo

motyw PS4 za darmo
PS4

Mam nadzieję, że jeszcze nie wrzuciliście PS4 do szafy, a jeśli tak, to warto wyciągnąć konsolę, wyczyścić ją z kurzu i zalogować się na swój profil PSN. Sony rozdaje kompletnie za darmo kolejny motyw.

Aby zgarnąć takie cudo, jak ze zrzutu ekranu poniżej, należy wklepać w konsolę kod 6NN5-B2NK-XQM9 (działa dla kont zarejestrowanych na Europę). Wtedy do Waszego zbioru motywów zostanie przypisany omawiany gratis. Jak pewnie część z Was już zauważyła, ten nawiązuje tematycznie do graczek. Czemu? Jest ku temu dobry powód.

PS4 - darmowy motyw - Womens History Month 2022
Źródło: SIE

Wczoraj zakończyły się obchody Miesiąca Historii Kobiet 2022. Wbrew ogólnie znanemu stereotypowi obecnie aż 42% osób grających na PlayStation to kobiety (dane z maja 2021), dlatego nic dziwnego, że „niebiescy” chcą w ten wyjątkowy sposób podziękować graczkom.

Ponieważ miesięczne obchody Miesiąca Historii Kobiet 2022 kończą się dzisiaj, chcielibyśmy kontynuować świętowanie kobiet w grach wraz z naszą społecznością PlayStation na całym świecie. Nasz zespół kreatywny w Sony Interactive Entertainment (SIE) zaprojektował specjalną tapetę PlayStation Women 2022 dla PlayStation 4. Motyw jest dostępny do pobrania za darmo w PlayStation Store.

– czytamy na łamach bloga Sony Interactive Entertainment we wpisie opublikowanym ostatniego dnia marca

Choć dla wielu może to być coś oczywistego, motywy na PS4 nie działają na konsoli PS5. Najnowsza konsola PlayStation nie obsługuje tego „ficzeru” z poprzedniej generacji. Sam natrafiłem w sieci niejeden raz na graczy, którzy chcieliby otrzymać taką opcję na „piątce”. Być może któraś z przyszłych aktualizacji konsoli to wprowadzi, natomiast od dnia premiery o tym ani widu, ani słychu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie