Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe Ghost of Tsushima Dynamic Theme na PS4

Czekając na premierę Ghost of Tsushima, możemy poczuć klimat gry w menu naszej konsoli PlayStation 4.

Studio Sucker Punch Productions ma świąteczny prezent dla właścicieli PS4. Każdy posiadacz konsoli może pobrać darmowy dynamiczny motyw Ghost of Tsushima, korzystając z poniższego kodu.

Ghost of Tsushima Dynamic Theme na PS4 – jak pobrać?

Kto chce zdobyć theme za free, powinien przejść do PlayStation Store i przejść do zakładki Zrealizuj kody. Wpisujemy tam klucz: 38BE-G6N8-L93A. Na aktywację mamy czas do 31 stycznia 2020 roku, później kod utraci swoją ważność.

Zerknijcie, jak prezentuje się rozdawany motyw:

Widoczna na motywie scena pochodzi z niedawnego trailera Ghost of Tsushima, który pokazano z okazji The Games Awards 2019.

Fabuła Ghost of Tsushima będzie miała miejsce w 1274 roku, w otwartym świecie feudalnej Japonii. Bohater Jin Sakai zmierzy się z najazdami ze strony Mongołów. Otwarty świat będzie typowy dla podobnych produkcji: na mapie znajdziemy mnóstwo ciekawych miejsc jak osady czy świątynie oferujące zadania główne oraz poboczne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się