Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS Plus jako darmowy motyw na menu PS4. Pobierajcie

W PlayStation Store pojawił się specjalny motyw, którym możemy ozdobić menu PS4 z okazji 10. rocznicy usługi PS Plus.

Usługa PS Plus świętuje 10. urodziny i z tej okazji otrzymaliśmy np. bonusową grę w ofercie PS Plus lipiec 2020, która zacznie obowiązywać już od najbliższego wtorku. Kolejnym prezentem od Sony jest theme na menu PS4 nazwane Motyw z okazji 10. rocznicy PlayStation Plus. Przy okazji, tutaj kupicie 12 miesięcy Plusa na region PL najtaniej – PlayStation Plus Card 365 Days (PL) PSN Key POLAND za 159,27 zł – cena z kodem rabatowym „PlanetaGracza” oraz prowizją za płatność przez Przelewy 24).

Motyw niestety nie jest dynamiczny, zatem nie zobaczymy na nim żadnych animowanych elementów, ani nie usłyszymy podkładu muzycznego. To w zasadzie żółta tapeta z różnymi graficzkami związanymi z grami na PlayStation. Jeśli ktoś jednak chce pobrać, poniżej znajdzie link. Theme jest rozdawane przez ograniczony czas, ale Sony nie podało, kiedy dobiegnie on końca:

Zerknijcie, jak prezentuje się omawiany motyw. Po pobraniu możesz wybrać motyw, którego chcesz używać, przez opcję Motywy w menu ustawień systemu PS4.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się