Sony zamyka program lojalnościowy. Ostatnie chwile na wymianę punktów!

Sony kupiło kolejną firmę. Ich specjalizacja zaskakuje
Newsy PS4 PS5

Firma Sony podjęła decyzję o zamknięciu jednego ze swoich programów lojalnościowych. Chodzi o ten o nazwie Rewards, dzięki któremu użytkownicy mogli wymieniać zgromadzone punkty na różne nagrody. Choć skasowanie tej opcji może nie jest najlepszą informacją dnia, to na szczęście dla polskich użytkowników nie ma ona większego znaczenia.

Sony podjęło decyzję, Rewards idzie do zamknięcia!

Już 31 grudnia 2024 roku zamknięty zostanie program lojalnościowy Sony Rewards. Mogliście kojarzyć go pod nazwą PlayStation Plus Rewards, o ile sięgacie na tyle pamięcią. W Polsce funkcja ta została wycofana już kilka lat temu, bo w okolicach 2020 roku. Jeżeli ktoś z was nadal korzysta z tej funkcji (np. z racji przebywania za granicą), to warto się pospieszyć.

Wraz z nadejściem wspomnianej daty, zniknie aplikacja, wszelkie funkcjonalności i wszystkie punkty nagromadzone w programie. Jeżeli jeszcze jakieś posiadacie, to warto je jak najszybciej wydać, choć oczywiście macie na to jeszcze kilka miesięcy.

Zobacz też: Czy to najgorsza konsola od Sony w historii?

Pamiętajmy, że nadal dostępny jest PlayStation Stars, który jednak w ostatnim czasie ma pewne problemy z działaniem. Nic jednak nie wskazuje na to, aby i ten program miał zostać skasowany. Chociaż kto wie, może niedługo i taka informacja pojawi się w sieci. Wszystko jest przecież możliwe, prawda?

Źródło: playstationlifestyle.com

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie