Sniper Ghost Warrior 3 w złocie, a my oglądamy nowy gameplay!

Dobre wiadomości dla graczy oczekujących nowego Snajpera.

CI Games potwierdza – Sniper Ghost Warrior 3 osiągnęło złoty status! Oznacza to tyle, że ukończono prace nad grą i mastery płyt zostały pomyślnie przesłane do tłoczni płyt.


Gracze mogą teraz pomyślnie oznaczyć datę 25 kwietnia na kalendarzach, kiedy to Sniper Ghost Warrior 3 zadebiutuje na półkach sklepowych, jak i w dystrybucji cyfrowej. To nowy początek dla marki Sniper Ghost Warrior. Pracowaliśmy niestrudzenie nad stworzeniem zupełnie nowego doświadczenia osadzonego w wyjątkowo wykreowanym otwartym świecie – podkreśla polski deweloper.

Dostaliśmy również świeżutki materiał z rozgrywki, skupiający się na trybie wyzwań w Sniper Ghost Warrior 3. Tutaj naprawdę wysoko zawieszono poprzeczkę, nie będzie żadnych ułatwień i podpowiedzi. Coś dla graczy, którzy lubią się pomęczyć. Szczegóły w wideo poniżej:

 

Modyfikacje broni w Sniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3 umożliwia dowolne dostosowywanie dostępnych broni przy użyciu wielu autentycznych modyfikacji odtworzonych w grze, aby gracz miał zawsze przy sobie optymalne uzbrojenie. Możliwość pełnej modyfikacji oręża i odpowiedni dobór strategii są kluczowymi elementami realistycznej rozgrywki, podczas której wcielamy się w rolę Jona Northa amerykańskiego snajpera, który trafił za linię wroga na terenie Gruzji.

Gracze mogą personalizować swoje bronie, tak aby pasowały do preferowanego stylu gry. Ten sam karabin automatyczny może pełnić rolę broni średniego zasięgu, wyposażonej w tłumik, jak i również lekkiego karabinku, zdolnego unieszkodliwić wielu przeciwników jednocześnie. Wybór broni jest ogromny – od shotguna FosTech Origin-12, aż po karabin snajperski McMillan TAC-338.

Sniper Ghost Warrior 3

Lista dostępnych modyfikacji broni:

OPTYKA – lunety o różnym stopniu powiększenia, celowniki, kolimatory.
MAGAZYNKI – większa pojemność daje więcej możliwości podczas wykonywania misji.
TŁUMIKI – wyciszają broń. Strzelanie przy użyciu tłumika nie wzbudza podejrzeń. Tłumiki mają określoną wytrzymałość i muszą być naprawiane po intensywnym użyciu.
STOJAKI – zmniejszają naturalne wahania broni, zwiększają celność i pozwalają umocować broń na ziemi.
KAMUFLAŻ – niektóre kamuflaże mogą być wymieniane pomiędzy poszczególnymi broniami. Gracze mogą wybrać spośród m.in.: Africa Tech, Hexagon Ice, Death Pool, Grass Wave, Copperhead i wielu innych. (Niektóre z nich są dostępne w formie ekskluzywnego DLC).
POLE WIDZENIA – moduły laserowe zwiększają celność broni podczas strzelania z dużej odległości. Latarki rozjaśniają zaciemnione obszary mapy.

Sniper Ghost Warrior 3

Różne style gry wymagają specyficznego wyposażenia oraz użycia odpowiedniej taktyki aby osiągnąć sukces. Poniżej kilka możliwych scenariuszy wraz z proponowanym wyposażeniem i taktyką:

Walka z ukrycia – Wybierz tłumik, broń dalekiego zasięgu i detektor ruchu pozwalający ostrzec przed wrogiem.

Cichy Zwiad – Wybierz łuk, aby cicho eliminować wrogów I używaj noża do obezwładniania pobliskich przeciwników.

Akcja – Sięgnij po granty, miny i ładunki C4. Ubierz ciężką zbroję i dołącz bęben z amunicją do swojego karabinu automatycznego.

Walka wewnątrz budynków – Wybierz jeden z wielu różnych rodzajów shotgunów i dołącz latarkę lub noktowizor, aby widzieć w kiepskich warunkach oświetleniowych.

Walka z przeciwnikami zmotoryzowanymi – Połóż miny przeciwpancerne i użyj półcalowego karabinu snajperskiego, którego pociski mogą uszkodzić nawet ciężko opancerzone pojazdy.

Ważne jest, aby rozważyć każdy aspekt modyfikacji broni podczas przygotowania do danej misji. Zwiększenie jej wagi może spowodować dodatkowe trudności w celowaniu i szybciej zużywać energię w trakcie biegu.

Sniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3 trafi na konsolę PlayStation 4, Xbox One oraz Windows PC 25 kwietnia 2017 roku.

Źródło: Materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

 • Wypych

  Łuk będzie super bronią na średni dystans. W SGW 3 tłumiki będą się zużywać po n liczbie strzałów. Tutaj broń która cały czas jest cicha. Mam tylko nadzieję, że dostanę duży zapas strzał

 • Dominik

  Samo złoto nie jest dla mnie tak istotne jak sam gameplay i to że gra została ukończona. Można powiedzieć wreszcie mamy 100% pewność że gra będzie w moich rękach już 25 kwietnia. Nowy gameplay niczego sobie, nowa misja poboczna, której nie widzieliśmy wcześniej na pewno robi wrażenie.

 • BX

  Nareszcie uchylili rąbka tajemnicy na temat broni i jej modyfikacji. Spoko . Myślałem że się nie doczekam jakiejkolwiek wzmianki na ten temat. Modyfikacje broni jak najbardziej są dobrym krokiem, dla tego tytułu, i liczę na to że gra spełni moje oczekiwania, jak na ten moment to jej to w miarę wychodzi.

  • Gracz

   I widać wreszcie co można a czego nie w dodatku czas zadziałał na korzyść gry widoczne są efekty. Większość babolów z bety poprawione choć z oceną wstrzymam się do zagrania. Misja super:)

   • mawoz

    Jak i mła. tym bardziej, ze jeszcze tylko kilka dni zostało do tej premiery. A;e na obecnym etapie doinformowania:) musze przyznać (a bete dobrze zapamietałam) – istotnie, zdecydowana większość baboli została wymieciona czego zreszta należało sie spodziewać.

9 Shares
Share9
+1
Tweet