Sniper Ghost Warrior 3 – sposoby wykańczania wrogów na nowym filmiku

Czekając na premierę nowego Snajpera…

CI Games publikuje kolejny trailer oczekiwanej strzelaniny z otwartym światem, w której jeszcze raz chwycimy snajperkę i rozprawimy się z tymi złymi. Tym razem będą to rosyjscy separatyści, którzy starają się destabilizować region Gruzji.

Jak możecie zobaczyć na poniższym filmiku, giwera z lunetą to nie jedyny sposób załatwiania wrogów. Nasz bohater potrafi podejść przeciwnika i załatwić go po cichu nożem, lub dla odmiany przejechać nieszczęśników na pełnym gazie samochodem.

Polski deweloper zdaje się przekonywać graczy najnowszym zwiastunem, że nawet działając w pojedynkę jesteśmy zabójczą bronią, która jest w stanie wysłać na tamten świat każdego, kto stanie na naszej jej drodze do celu.

Do premiery Sniper Ghost Warrior 3 zostało naprawdę niewiele – tytuł zawita na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One już 25 kwietnia.

Posłuchajcie emocjonującej muzyki w Sniper Ghost Warrior 3

CI Games, twórcy serii gier Sniper Ghost Warrior i Lords of the Fallen zapraszają graczy na muzyczną wycieczkę po Gruzji, podczas której zespół deweloperski przedstawi swoje inspiracje dla ścieżki dźwiękowej w Sniper Ghost Warrior 3. Zapowiedź dostępna jest już w serwisie YouTube, zaś pełen album znajdziemy na serwisach streamingowych.

The World of Sniper Ghost Warrior 3, czyli film zapowiadający album ze ścieżką dźwiękową gry, dostępny jest w serwisie YouTube. Posłuchajcie:

Ścieżka dźwiękowa Sniper Ghost Warrior 3 dostępna jest w serwisach Spotify, iTunes i Google Play.

Muzyka została skomponowana i stworzona przez Mikołaja Stroińskiego (Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz Krew i Wino, The Vanishing of Ethan Carter, Detached, Kursk). Za mix odpowiada Steve Kempster. Nagranie zostało przeprowadzone przez Tony’ego Phillipsa w Beautiful Noise Studios w Los Angeles. Każdy zaproszony do współpracy artysta odwiedził amerykańskie studio, aby osobiście wspomóc pracę nad ścieżką dźwiękową. Poza powszechnie używanymi instrumentami, takimi jak perkusja, syntezator, gitara czy bas, twórcy poszli o krok dalej i użyli do stworzenia muzyki mniej konwencjonalnych dźwięków oddających gruzińskie klimaty: mandoliny, bałałajki oraz bandury.

Wśród artystów odpowiedzialnych za oprawę muzyczną, znajdują się.:

Wokal – Aurelia Shrenker
Gitara, Bałałajka, Bandura, Mandolina – George Bernhardt
Syntezator – Mikolai Stroinski
Bas – Paul Bushnell
Perkusja – Joel Taylor

Niektóre utwory ze ścieżki dźwiękowej Sniper Ghost Warrior 3 są inspirowane folklorem i muzyką gruzińską, dodatkowo wzbogaconą popowymi klimatami. Głównym celem twórców muzyki było zapewnienie graczowi pełni doznań płynących ze świata gry i możliwości jak największego zatopienia się w gruzińskich klimatach – wspierając inne elementy rozgrywki, takie jak grafika i dialogi.

Źródło: CI Games

[pro_ad_display_adzone id=”72010″ background=”1″ bg_color=”#000000″]

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.