Sniper: Ghost Warrior 3 przywita nas otwartym światem

Studio CI Games informuje, że nadchodząca część będzie większa oraz bardziej zaawansowana od poprzednich.

Więcej konkretów na temat Sniper: Ghost Warrior 3 poznamy podczas zaplanowanych na czerwiec targów E3 2015. Jednak już teraz twórcy zaznaczają, że nowa odsłona będzie ogromna i przygotowana z prawdziwym rozmachem. Ujawniono, że odpalając Ghost Warrior 3 znajdziemy się w otwartym świecie, a fabuła tytułu nie będzie liniowa.

Prezes CI Games Marek Tymiński podkreślił nadchodzącą część trzema słowami: świeża, dojrzała, innowacyjna. Trzymamy kciuki, żeby tak właśnie było. Pierwsze fragmenty rozgrywki powinniśmy ujrzeć podczas wspomnianej imprezy E3 2015.

Przypominamy, że premierę Sniper: Ghost Warrior 3 zaplanowano na 2016 rok. Gra zostanie wydana na PC oraz konsole nowej generacji – PS4 oraz Xbox One.

Prace koncepcyjne są na zaawansowanym poziomie. Nad projektem pracuje 60-osobowy zespół. Będzie to wysokobudżetowa produkcja klasy AAA, która ma spore szanse na międzynarodowy, zarówno artystyczny, jak i komercyjny sukces. Nad projektem czuwa dwóch wybitnych specjalistów, którzy mają duże doświadczenie w grach FPS i snajperskich – mówił w grudniu zeszłego roku Marek Tymiński.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

21 Shares
Share21
+1
Tweet