Sniper Ghost Warrior 3 – nowy zwiastun “Bracia”

Czym jest braterska miłość?

Więź pomiędzy braćmi może być skomplikowana, równocześnie jednak niepowtarzalna. Twórcy Sniper Ghost Warrior i Lords of the Fallen prezentują krótki podgląd na relację pomiędzy Jonem i Robertem Northem, których historia jest jednym z głównych wątków fabularnych w zbliżającej się grze Sniper Ghost Warrior 3.

Wychowany na ranczu u stóp Gór Skalistych Colorado Jon, oraz jego młodszy brat Robert od najmłodszych lat byli najlepszymi przyjaciółmi, jak i również największymi rywalami. Służba w armii zawsze była w ich rodzinie postrzegana jako najwybitniejszy wyraz patriotyzmu. Jak najszybsze wstąpienie do wojska było naturalną drogą dla obu braci.

W czasie gdy Jon twardo trzymał się reguł narzucanych przez kodeks Marines, Robert piął się po szczeblach kariery w US Navy – pomimo wykorzystywania wielu ‘niekonwencjonalnych’ metod – przez co stał się bardziej buntowniczy i sceptyczny względem wszelkich autorytetów. Robert bardzo kocha swojego brata, lecz sądzi, że jego staroświeckie podejście do sztuki wojennej może pozostawić go bezbronnym na polu walki. Pozostaje pytanie kto porwał Roberta? A może… sam chciał zostać pojmany?

Sniper Ghost Warrior 3 trafi na konsolę PlayStation 4, Xbox One oraz Windows PC 25 kwietnia 2017 roku.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.