Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Słuchawki HyperX CloudX Revolver dedykowane Gears of War już w sprzedaży

Sprzęt dla prawdziwych maniaków serii.

Słuchawki są idealnym dopełnieniem ekskluzywnego zestawu od Microsoftu: konsoli Xbox One S Gears of War 4 Limited Edition 2TB z bezprzewodowym kontrolerem Xbox One Gears of War Crimson Omen Limited Edition.

Zestaw słuchawkowy dla graczy HyperX CloudX Revolver Gears of War został zaprojektowany we współpracy z firmami Microsoft i The Coalition. Cechuje go charakterystyczny dla gry Gears of War surowy design, który idealnie współgra z konsolą Xbox One S Gears of War 4 Limited Edition 2TB oraz z bezprzewodowym kontrolerem Xbox One Gears of War Crimson Omen Limited Edition. Jest to licencjonowany zestaw słuchawkowy do konsoli Xbox, przetestowany i zatwierdzony przez firmę Microsoft, także pod kątem zgodności z funkcjami systemu Windows.

Zestaw został wyposażony w złącze jack 3,5 mm (4-biegunowe) i 2-metrowy przedłużacz. Zapewnia on reprodukcję dźwięku klasy studyjnej, dzięki czemu gracz może dokładniej zlokalizować przeciwnika z większej odległości. Jest to niezwykle ważne w przypadku gier FPS i tytułów zakładających rozgrywkę nieliniową. Pilot zintegrowany z przewodem ułatwia regulację głośności i wyciszanie mikrofonu. Pałąk obity jest prawdziwą skórą i wielokrotnie nagradzaną, wysokiej jakości pianką zapamiętującą kształt ucha, używaną od lat przez firmę HyperX. Ponadto, pilot zapewnia najwyższy komfort użytkowania słuchawek HyperX CloudX Revolver Gears of War, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się grą przez wiele godzin. Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów zapewni wyraźniejszą i pozbawioną szumów reprodukcję głosu, sprawiając, że pogawędki w trakcie gry staną się jeszcze większą przyjemnością.

Słuchawki HyperX CloudX Revolver Gears of War zostały objęte dwuletnią gwarancją producenta. Urządzenie jest już dostępne w sprzedaży w cenie 599 złotych.

HyperX
HyperX

Źródło: HyperX

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się