Milion dolarów do zgarnięcia w turnieju Counter-Strike

HyperX został przedstawiony jako oficjalny sponsor zawodów PGL CS:GO Major Kraków 2017, podczas których będzie wyłącznym dostawcą klawiatur. HyperX występował w roli sponsora podczas 9 z ostatnich 11 zawodów.

Offline’owe kwalifikacje turnieju odbyły się w PGL Studios w Bukareszcie, w dniach 29 czerwca – 2 lipca. Drużyny walczyły o osiem miejsc w Fazie Grupowej PGL Major, zaplanowanej na dni 16 – 19 czerwca. Zwycięzcy Fazy Grupowej dołączą w Krakowie do ośmiu legendarnych drużyn z którymi powalczą o okrągły milion dolarów i tytuł mistrzowski na TAURON Arenie.

W rywalizacji wezmą udział liczne drużyny wspierane przez HyperX, w tym: SK Gaming, G2, Natus Vincere, Cloud9, Team Liquid, Renegades i inne. Warto tu wspomnieć, że zawodników z wymienionych drużyn będzie można spotkać na stoisku HyperX. Ponadto, odwiedzający TAURON Arenę w dniach 21-23 lipca będą mieli także okazję wypróbować pełną gamę gamingowych peryferiów firmy HyperX, w tym przedpremierowo klawiaturę Alloy Elite, wielokrotnie nagradzane słuchawki, a także myszy. Wszystkie urządzenia będą także dostępne do nabycia w trakcie zawodów.

Źródło: HyperX

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: