Piłkarz Marco Reus nowym ambasadorem marki HyperX

HyperX podpisał umowę z Marco Reusem.

HyperX poinformował o podpisaniu umowy z Marco Reusem, gwiazdą Bundesligi i reprezentantem Niemiec, który stanie się nowym globalnym ambasadorem marki HyperX.

Marco od wielu lat występuje w kadrze Niemiec, a na co dzień reprezentuje barwy Borussii Dortmund, klubu ze swojego rodzinnego miasta. Jego twarz mogliśmy zobaczyć na okładce gry FIFA 2017, zwyciężył bowiem w głosowaniu zorganizowanym wśród graczy. Marco nie ma zbyt wiele wolnego czasu, ale czasami korzysta z konsoli. Uwielbia takie gry, jak Call of Duty, NBA czy FIFA. Ostatnio próbuje także grać w FIFĘ na swoim smartfonie. Napastnik Borussii dołączył do coraz większego grona ambasadorów marki HyperX, którzy są jednocześnie zapalonymi graczami. Należą do nich na przykład Dele Alli, zawodnik Tottenhamu i reprezentant Anglii w piłce nożnej, oraz Post Malone, amerykański raper, zdobywca wielu nagród muzycznych.

HyperX od ponad 16 lat tworzy zaawansowane produkty gamingowe i urządzenia peryferyjne dla komputerów PC. Firma niedawno rozszerzyła swoją serię akcesoriów do komputerów PC o zestaw słuchawkowy Cloud do PS4 na licencji Sony, skupiając się tym samym na fanach konsol do gier. HyperX ma w ofercie również CloudX, czyli licencjonowany zestaw słuchawkowy do konsoli Xbox, oraz niedawno wprowadzone pierwsze słuchawki Cloud Earbuds, zaprojektowane z myślą o właścicielach konsol Nintendo Switch i graczach mobilnych.

Źródło: HyperX

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: