Nowy mechanik od HyperX

Coś dla wymagających graczy.

HyperX poinformował o rozpoczęciu dostaw mechanicznych klawiatur dla graczy HyperX Alloy FPS RGBTM. Model Alloy FPS RGB wyposażono w mechaniczne przełączniki klawiszy Kailh Silver Speed o krótszym skoku i mniejszej sile wymaganej do aktywacji, co dodatkowo przyspiesza rozgrywkę. Konstrukcję pełnowymiarowej klawiatury RGB oparto o stalową ramę, a kompaktowe wymiary produktu pozwalają uzyskać więcej miejsca na wygodne umieszczenie myszy i podkładki.

Wyposażenie modelu Alloy FPS RGB w przełączniki Kailh Silver Speed to ważne rozszerzenie oferty klawiatur Alloy FPS firmy HyperX. Przełączniki te wymagają do aktywacji siły zaledwie 40 g, a ich żywotność to 70 milionów naciśnięć. Klawiaturę cechuje ponadto jaśniejsze i wyraźniejsze oświetlenie RGB, realizowane przez diody LED umieszczone w widoczny sposób na obudowach przycisków oraz pięć dostępnych poziomów jasności.

Alloy FPS RGB udostępnia także tryb Game Mode, który dla bezpieczeństwa wyłącza klawisz Windows oraz zapewnia 100-procentowy anti-ghosting i funkcję N-Key rollover. Dodatkową wygodę gwarantuje łatwo dostępne złącze USB do ładowania umieszczone z tyłu obudowy oraz odłączany pleciony przewód.

Klawiatura mechaniczna Alloy FPS RGB oferuje trzy własne profile podświetlenia, które można zapisać bezpośrednio w jej pamięci i korzystać z nich w dowolnym momencie – podobnie jak z ustawień makr. Oprogramowanie HyperX NGenuity pozwala na modyfikowanie ustawień oświetlenia RGB LED poszczególnych klawiszy1. Co więcej, zaawansowane narzędzia NGenuity obejmują także tryb Game Mode oraz ustawienia makr.

Mechaniczna klawiatura dla graczy HyperX Alloy FPS RGB jest dostępna w regionie europejskim w sieci sklepów partnerskich HyperX — zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Cena sugerowana przez producenta wynosi 109,99 euro.

Źródło: HyperX

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.