HyperX z nowym mikrofonem dla graczy

Coś dla streamerów.

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company Inc., przedstawił pierwszy autonomiczny mikrofon o nazwie HyperX Quadcast przeznaczony zarówno dla influencerów i zawodowych graczy, jak i aspirujących streamerów. Na tegorocznych targach CES HyperX zaprezentował nie tylko nową linię produktów, lecz również nowe pozycje wzbogacające dotychczasową ofertę urządzeń gamingowych. Przykładem są słuchawki HyperX Cloud Orbit i Cloud Orbit S z technologią firm AudezeTM i Waves Technology.

HyperX rozszerza też ofertę słuchawek Cloud Alpha o edycję biało-fioletową, a ponadto zaprezentuje mysz gamingową HyperX Pulsefire Raid RGB oraz dodatkowe moduły pamięci HyperX Predator DDR4 RGB o pojemności 16 GB.

HyperX Quadcast to autonomiczny mikrofon zaprojektowany z myślą o wymaganiach zarówno profesjonalnych graczy, jak i aspirujących streamerów, korzystających z komputerów PC, konsol PlayStation 4 i urządzeń Mac. Jest wyposażony w uchwyt przeciwwstrząsowy i przeciwwibracyjny, łatwo dostępny regulator wzmocnienia, cztery wzory biegunowe do wyboru oraz funkcję wyciszania jednym dotknięciem, z diodą LED informującą o statusie transmisji.

Źródło: HyperX

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.