Nowy zwiastun Skull and Bones prezentuje widowiskowe bitwy morskie

Skull & Bones - zrzut ekranu
Newsy PC PS5 Xbox Series

Ubisoft opublikowało nowy zwiastun rozgrywki Skull and Bones. Pozwala on rzucić okiem na bitwy morskie, czyli główny element zabawy w tej pirackiej produkcji.

Trailer prezentuje różne statki, ich uzbrojenie oraz pancerz. Dodatkowo omawia taktyki oraz rozgrywkę wieloosobową. Gracze mogą też przyjrzeć się menu ulepszania okrętów, które pozwoli na dostosowanie łajb do wybranego stylu rozgrywki.

Zaprezentowane bitwy morskie wyglądają świetnie, ale gracze zaznajomieni z Assassin’s Creed IV: Black Flag dostrzegą tu wiele znajomych elementów. Choć Czaszka i Kości to zupełnie inna produkcja, zapewne i tak nie uniknie porównań do przygód Edwarda Kenwaya.

Ubisoft niedawno potwierdziło, że omawiane pirackie MMO to gra skupiona na rozgrywce i nie zaoferuje złożonej opowieści. Gracze będą jednak mogli śledzić historie paru istotnych postaci, a sam świat przedstawiony również ma posiadać jasno nakreślone tło fabularne.

Skull and Bones zadebiutuje 8 listopada. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation 5, Xbox Series X oraz S, Google Stadia i Amazon Luna. W chwili premiery trafi też do subskrypcji Ubisoft+.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie