Tego jeszcze nie było. Symulator kosmicznej windy!

Znany producent sprzętów dla graczy zabrał się za nową grę.

ROCCAT sięga do gwiazd wraz z nową propozycją studia ROCCAT Studios – ELEVATOR… TO THE MOON! Jest to drugi tytuł zaprezentowany przez deweloperów ROCCAT i jednocześnie pierwsza gra, która będzie wykorzystywała technologię wirtualnej rzeczywistości.

ELEVATOR… TO THE MOON! to przygodowa gra logiczna, która pozwoli w pełni zanurzyć się w świat VR. Fabuła rozgrywki przenosi gracza do tajnego, podziemnego ośrodka badawczego. Zadaniem głównego bohatera gry jest pomoc przy budowie windy na Księżyc, projekcie szalonego i rozkrzyczanego Prezydenta Świata – Douga Slater-Roccmeiera. Gracz może postępować zgodnie z rozkazami szefa wykrzykiwanymi przez interkom i naprawiać windę lub całkowicie go zignorować oraz samemu dokonywać eksploracji świata gry. Dostępny czas można poświęć na niszczenie wyposażenia stacji, hakowanie cyfrowego mózgu tajemniczej, sztucznej inteligencji lub np. na jedzenie kosmicznych ciasteczek.

ELEVATOR… TO THE MOON! zaoferuje graczom wiele sposobów ukończenia gry oraz kilka alternatywnych i zaskakujących zakończeń. Dodatkowo, specjalny system osiągnięć ma zachęcać użytkowników do wielokrotnego przejścia tytułu oraz tworzenia tzw. speed runów.

Nowy tytuł ROCCAT Studios powstał dzięki wewnętrznemu wsparciu założyciela i CEO ROCCAT René Korte oraz pomocy firmy Oculus VR. Niemieccy deweloperzy wykorzystali świat wirtualnej rzeczywistości, oferowanej przez kalifornijskiego giganta branży technologicznej i zrobili produkt oparty o ideę „zbuduj lub zniszcz”.

Oficjalny pokaz ELEVATOR…TO THE MOON! odbędzie się podczas tegorocznych targów Gamescom w Kolonii. Gra trafi do sprzedaży jeszcze w październiku 2017 roku. Podczas premiery tytuł będzie dostępny dla posiadaczy dwóch urządzeń wykorzystujących technologię VR: Samsung Gear VR oraz Oculus VR.

Źródło: Roccat

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.