Czekasz na Shadow Warrior 3? Otwieraj szampana

Shadow Warrior 3 - protagonista
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Oczekiwany Shadow Warrior 3 osiągnął „złoty status”. Oznacza to, że produkcję gry ukończono i bez większych komplikacji powinna do nas niedługo trafić.

Gotowi mordować kolejne hordy demonów?

Shadow Warrior 3 w krwawym złocie

Polacy ze studia Flying Wild Hog mają na koncie parę wartych uwagi pozycji, ale nadchodząca „trójka” świetnego cyklu zapowiada się jako najbardziej ambitna gra studia. Wiele wskazuje na to, że fani masakrowania demonów nie będą musieli zbyt długo czekać.

Oficjalne konto gry na Twitterze przekazało, że tytuł został wreszcie ukończony. Oznacza to, że gra zostanie wysłana do tłoczni, a na półki sklepowe (także sklepów cyfrowych) powinna trafić bez większych opóźnień, czyli już 1 marca.

Shadow Warrior 3 pokrył się złotem, a kody recenzenckie trafią do mediów w tym tygodniu!

– poinformował profil SW 3

Twórcy potwierdzili również, że już niedługo media otrzymają kody z możliwością zagrania w grę przed premierą. Oznacza to, że jeszcze przed oficjalnym debiutem powinniśmy spodziewać się recenzji. Nie wiemy jednak kiedy zdjęte zostanie embargo.

Polska produkcja jest trzecią częścią cenionej serii slasherów z perspektywy FPP i wygląda niezwykle pięknie. Na tyle pięknie, że zaprezentowane niedawno oficjalne wymagania sprzętowe wydają się zadziwiająco niskie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie