Shadow of the Tomb Raider – The Nightmare zapowiedziane. Data premiery i szczegóły

0 komentarzy

Jeszcze w styczniu Lara Croft otrzyma kolejne zadanie. Dodatek Shadow of the Tomb Raider – The Nightmare doczekał się pierwszych szczegółów.

Za nami dwa dodatki do Shadow of the Tomb Raider, lecz to jeszcze nie koniec! Eidos Montreal postanowiło dać nam kolejny argument, by nie odkładać Lary Croft na półkę.

Shadow of the Tomb Raider – The Nightmare. Koszmar nadchodzi

Nowe DLC – nazwane The Nightmare – zadebiutuje 22 stycznia tego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Póki co nie opublikowano zwiastuna, lecz tylko jeden screen oraz grafikę przedstawiająca nowy strój Lary, który dostaniemy razem z dodatkiem (zerknijcie do galerii poniżej).

W dodatku The Nightmare nasza bohaterka stanie twarzą w twarz ze znanymi wrogami oraz upadłymi przyjaciółmi. DLC będzie zawierało jeden nowy grobowiec, w którym Lara odnajdzie potężną i tajemniczą broń oraz stawi czoła najbardziej zabójczemu wrogowi ze wszystkich: sobie samej.

Pojawi się również nowy zestaw narzędzi o nazwie Fear Incarnate czy strój The Scales of Q, który jest dwa razy bardziej odporny na ataki w zwarciu. Lara otrzyma również nowy topór wspinaczkowy The Grip of Fear, który jest przeznaczony do walki.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się