Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Survival w Shadow of the Tomb Raider – zamień pająki i chrząszcze w zabójczą broń

Nadchodząca odsłona Shadow of the Tomb Raider będzie zawierała sporą dawkę survivalu i jeśli chcecie zobaczyć umiejętności Lary Croft pozwalające jej przetrwać w dżungli, zapraszamy na nowy zwiastun.

W sieci wylądował kolejny filmik prezentujący Shadow of the Tomb Raider. Tym razem deweloperzy pokazują, jak nasza dzielna bohaterka może wykorzystać środowisko, by było jej przychylne w tym niegościnnym świecie.

Umiejętności w Shadow of the Tomb Raider

Zdolności survivalowe będą bardzo ważne w Shadow of the Tomb Raider i widzieliśmy już na jednym z poprzednich zwiastunów, jak Lara Croft utaplana w błocie potrafi wtopić się w ścianą lasu, niczym Predator. To jedna z umiejętności, jakimi będzie dysponowała Lara. Najnowszy filmik pokazuje inne ciekawe rzeczy.

  • Eye of the Eagle – pozwala zauważyć zwierzęta i zasoby naturalne, podobnie jak umiejętność Animal Instincts w Rise of the Tomb Raider;
  • Owl’s Meal – umiejętność, dzięki której Lara przygotuje truciznę (do strzał) ze zbieranych pająków, chrząszczy i innego robactwa;
  • Viper’s Lure – daje Larze zdolność do tworzenia eksplodujących strzał, wytwarzających zabójczą chmurę;
  • Viper’s Venom – Możemy tworzyć napakowane trucizną granaty;
  • Scales of the Serpent – pozwala Larze zjadać roślinki poprawiające czas reakcji, dzięki czemu spowolnimy czas w trakcie celowania i strzelania.

Przypominamy, że Shadow of the Tomb Raider ma się ukazać 14 września na PC, PS4 oraz Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%