Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Shadow of the Tomb Raider na efektownym zwiastunie. Tak kończą żywot przeciwnicy Lary

Materiał wideo pokazujący walkę.

W sieci wylądował kolejny filmik prosto z rozgrywki z Shadow of the Tomb Raider. Tym razem możemy przekonać się, jak Lara Croft załatwia wrogów w formie ciosów kończących.

Przeciwników w Shadow of the Tomb Raider można załatwić na kilka sposóbow. Zeskakując na nich z wysokości, wciągając do wody, czy po prostu ogłuszając. W grze nie zabraknie też łuków i zwykłej walki wręcz.

Shadow of the Tomb Raider ma się ukazać 14 września na PC, PS4 oraz XOne. Zerknijcie na poniższy materiał wideo i dajcie znać co sądzicie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%