Parkour w klasycznym RPG? Jest data premiery i prezencik za pre-order

Będzie co robić w nadchodzących miesiącach.

Cenega informuje, że ogłoszona została data premiery gry RPG Seven: The Days Long Gone, która została stworzona przez studio Fool’s Theory we współpracy z IMGN.PRO. Gra będzie dostępna w podwójnej wersji językowej – polskiej (napisy) i angielskiej na komputery osobiste 1 grudnia 2017 roku. Dalsze szczegóły wydania opublikujemy wkrótce.

Wszystkich, którzy chcieliby zagrać w grę Seven: The Days Long Gone przed premierą, Cenega zaprasza na T-Mobile Warsaw Games Week, które odbędzie się już w dniach 13-15 października w EXPO XXI w Warszawie. W strefie IMGN.PRO zostaną przygotowane stanowiska PC z tą grą, natomiast na scenie w strefie Cenega odbędzie się jej prezentacja – w piątek o godzinie 12:00. 

Premiery gier (9-15 października 2017). Koniec pewnej epoki w CoD, II wojna światowa, mocny horror…

IMGN.PRO prezentuje nowy materiał wideo z fragmentami rozgrywki Seven: The Days Long Gone. Zwiastun zobaczycie poniżej. Jednocześnie Cenega informuje, że do zamówień przedpremierowych zostanie dołączone DLC z zestawem zbroi „Shadowhand”. Pre-ordera możecie złożyć choćby w muve.pl.

O GRZE SEVEN: THE DAYS LONG GONE

Seven: The Days Long Gone to izometryczne RPG w 3D, w którym gracze mogą bez ograniczeń eksplorować sandboksowy świat Imperium Vetrall. Wprowadzone do gry poruszanie się systemem parkourowym nie tylko pozwala graczom na swobodne omijanie przeszkód niezależnie od ich wielkości i rozmieszczenia, ale również redefiniuje założenia rozgrywki klasyczne dla tego gatunku. Akcja gry toczy się wiele lat po tym, jak świat Seven został dotknięty apokalipsą. Gracz wciela się w postać opętanego przez starożytnego demona mistrza złodziei, który zostaje zesłany na więzienną wyspę Peh – miejsce, w którym splatają się ze sobą pozostałości po zaawansowanej technologicznie cywilizacji z zabobonami rodem ze średniowiecza. Peh stanie się areną spisków, odkryć i zdrad. A główny bohater zostanie postawiony przed najtrudniejszą misją w swojej karierze.

Źródło: Cenega

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.