Sprawdzajcie za darmo niezłą polską grę RPG

Sprawdzajcie za darmo niezłą polską grę RPG
Gry za darmo Newsy PC

Nie mieliście jeszcze do czynienia z polską grą Seven: The Days Long Gone, za którą odpowiada studio Fool’s Theory? Tytuł zbierał całkiem przyzwoite noty od recenzentów i powinien przypaść do gustu fanom skradanek RPG.

Kto chce sprawdzić Seven: The Days Long Gone za darmo, powinien uderzać na kartę gry na Steam, gdzie można pobrać demo obejmujące prolog gry.

Google potwierdza to, do czego nie chce się przyznać CD Projekt RED?

Seven: The Days Long Gone to izometryczne RPG w 3D, w którym gracze mogą bez ograniczeń eksplorować otwarty świat Imperium Vetrall. Wprowadzone do gry poruszanie się systemem parkourowym nie tylko pozwala graczom na swobodne omijanie przeszkód niezależnie od ich wielkości i rozmieszczenia, ale również redefiniuje założenia rozgrywki klasyczne dla tego gatunku. Akcja gry toczy się wiele lat po tym, jak świat Seven został dotknięty apokalipsą.

Gracz wciela się w postać opętanego przez starożytnego demona mistrza złodziei, który zostaje zesłany na więzienną wyspę Peh – miejsce, w którym splatają się ze sobą pozostałości po zaawansowanej technologicznie cywilizacji z zabobonami rodem ze średniowiecza. Peh stanie się areną spisków, odkryć i zdrad. A główny bohater zostanie postawiony przed najtrudniejszą misją w swojej karierze.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie