Sprawdzajcie za darmo niezłą polską grę RPG

Wato zagrać.

Nie mieliście jeszcze do czynienia z polską grą Seven: The Days Long Gone, za którą odpowiada studio Fool’s Theory? Tytuł zbierał całkiem przyzwoite noty od recenzentów i powinien przypaść do gustu fanom skradanek RPG.

Kto chce sprawdzić Seven: The Days Long Gone za darmo, powinien uderzać na kartę gry na Steam, gdzie można pobrać demo obejmujące prolog gry.

Seven: The Days Long Gone to izometryczne RPG w 3D, w którym gracze mogą bez ograniczeń eksplorować otwarty świat Imperium Vetrall. Wprowadzone do gry poruszanie się systemem parkourowym nie tylko pozwala graczom na swobodne omijanie przeszkód niezależnie od ich wielkości i rozmieszczenia, ale również redefiniuje założenia rozgrywki klasyczne dla tego gatunku. Akcja gry toczy się wiele lat po tym, jak świat Seven został dotknięty apokalipsą.

Gracz wciela się w postać opętanego przez starożytnego demona mistrza złodziei, który zostaje zesłany na więzienną wyspę Peh – miejsce, w którym splatają się ze sobą pozostałości po zaawansowanej technologicznie cywilizacji z zabobonami rodem ze średniowiecza. Peh stanie się areną spisków, odkryć i zdrad. A główny bohater zostanie postawiony przed najtrudniejszą misją w swojej karierze.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.